Промайнули в коледжі ваші роки,

Відлетіли в синю голубінь,

Перед вами дороги широкі

Відкриває нова далечінь.

Цей день – перший крок у доросле життя.

Палкий порив і юності, й надії.

Нехай щастить вам, друзі, у путі,

І хай здійсняться ваші добрі мрії.

Швидко промайнув 2020/2021 навчальний рік, наповнений змістовними подіями. Залишились позаду заняття, олімпіади, зустрічі, екскурсії, дистанційний освітній процес. Для сьогорічних випускників дистанційне навчання було найскладнішим. Їм довелося здавати державні іспити, захищати дипломні проекти.

По різному у кожного випускника ІАТК пройшли ці роки… Хтось повністю віддавався навчанню,  приймав участь у обласних конкурсах і олімпіадах, хтось із задоволенням і результативно займався спортом, або відточував талант у художній самодіяльності. І всі ті, хто приклав зусилля, дійшли до заповідної цілі-  диплому «Молодшого спеціаліста».

У цьому році урочиста випускна лінійка відбулася 23 червня. Усі випускні групи  на чолі із своїми класними керівниками ( гр IV А-мех – Генчев Г.О.; гр IV Б-мех – Порошенко С.В.; гр IV А-орг – Деревенко Є.О; гр IV А-ел – Кирчевський В.І.; гр IV Б ел – Маркович О.П.; гр IІІ А-бух Коколова Т.Г.) запросили усіх викладачів на свято, присвячене закінченню коледжу. 

Серед загальної кількості випускників  дипломи «молодшого спеціаліста» з відзнакою отримали три студентки групи «Бухгалтерського обліку та оподаткування»: Вітюк Т.М., Сиромах Г.В., Стоматова С.С. Разом з дипломами багато випускників отримали грамоти за успіхи у навчанні,  активну участь у олімпіадах,  спорті, художній самодіяльності, плідній роботі у студентському самоврядуванні коледжу та гуртожитків. 

Щасливий той, кому Бог подарував справжнього Вчителя – Педагога з великої літери. Без сумніву, кожен у своєму житті зустрічає багато педагогів. Однак є такі, які входять не лише у життя, а й у серце, у саму душу та залишаються там уже навіки.

«Моя доля – то моє життя. А життя моє – то доля педагога» – саме ці слова можна вважати життєвим кредо наших класних керівників.

Саме вони пройшли шлях разом з нашими випускниками від першого курсу до випуску, осягнули їхню психологію і допомогли їм сформувати світогляд, вибрати подальший життєвий шлях, зробили роки навчання в технікумі цікавими, насиченими, важливими і значущими; об’єднали такі різні характери і створили справжній колектив, справжню групу. Зі словом до випускників звернулася Деревенко Є.О. побажавши успіхів, удачі на життєвому шляху…

Випускники висловити слова вдячності викладацькому складу та співробітникам, які  були невід’ємною частиною навчання  протягом  чотирьох років, відчути  знайомий кожному випускнику щем у душі, що навчальний заклад став для них рідною домівкою студентської юності, яка зібрала, подружила, поєднала єдиними надіями, єдиними турботами, радощами і печалями.  До цих слів додали букети квітів, а Грєвцев Антон навіть склав вірша «Фінал», який й продекламував…

За ці вісім семестрів, шукаючи свою спеціальність,

Коли тебе спитає мати про досягнення розумові.                      

Я бажаю їм в роботі завжди мати позитив,                                                                   

А до нього ще в спільноті бездоганний колектив.                                                           

А куратору окремо, за його чітке сумління,                                                                     

Що здолало всі проблеми на шляху до розуміння.                                                          

Ті, хто за освітою підуть, гада, будуть пам’ятавати                                                      

Всю чітку життєву суть, яку вдалося відшукати.                                                        

Хоч не було давно лінійки-я студентів всіх вітаю.                                                         

Хто пройшов дистанційку- тому успіхів бажаю.

Пам’ятайте  свій рідний навчальний заклад –

Ізмаїльський агротехнічний коледж!

Гордо несіть звання  випускника ІАТК!

 

В.о. заступника директора з ВР  Донцова О.М.

Культорганізатор Недосєкіна Л.Ф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *