Промайнули в коледжі ваші роки,

Відлетіли в синю голубінь,

Перед вами дороги широкі

Відкриває нова далечінь.

Цей день – перший крок у доросле життя.

Палкий порив і юності, й надії.

Нехай щастить вам, друзі, у путі,

І хай здійсняться ваші добрі мрії.

Швидко промайнув 2021-2022 навчальний рік. Залишились позаду заняття, олімпіади, зустрічі, екскурсії, дистанційний освітній процес. Для сьогорічних випускників дистанційне навчання було найскладнішим. Їм довелося здавати державні іспити під час війни та звуки сирен.

По різному у кожного випускника ІАТФК пройшли ці роки… Хтось повністю віддавався навчанню,  приймав участь у обласних конкурсах і олімпіадах, хтось із задоволенням і результативно займався спортом, або відточував талант у художній самодіяльності, у профорієнтаційній роботі у своїх школах.  І всі ті, хто приклав зусилля, дійшли до заповідної цілі- диплому «Молодшого спеціаліста».

Дуже шкода, що у цьому році не відбудеться урочиста випускна лінійка. Не зможуть  випускні групи  на чолі із своїми класними керівниками ( гр. IV А-мех – Тарай М.Г.; гр. IV Б-мех – Ніколаєвою Г.О.; гр. IV А-ел – Фадєєвою Н.М.; гр. IV Б ел – Ніколенко Л.А.; гр. IІІ А-бух Стопачинською Т.В.) запросили  викладачів на свято, присвячене закінченню коледжу. Такі вимоги  війського часу. Але групи підготували відеоролики зі спогадами про роки, які були проведені у стінах нашого коледжу.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL4Zu5WYtrZYdkMUEU1iMfEBe4c6rxTzOW

Серед загальної кількості випускників  дипломи «молодшого спеціаліста» з відзнакою отримають три студента відділення «Механізації сільського господарства» : група 4-Б мех. Школяренко О.Р., Ялама А. І. відмінник 4 Б ел., Чакір С.І., та  студент гр. 4-А мех. Арику І. В., а також студентка групи 3-А бух спеціальності «Бухгалтерський облік та оподаткування» Попенко К. В.. А наш ще один відмінник групи 4-Б ел Фонякін В.І. прийняв рішення працювати у стінах нашого коледжу та продовжувати свою подальшу освіту за фахом.    Разом з дипломами багато випускників отримають грамоти за успіхи у навчанні,  активну участь у олімпіадах, художній самодіяльності, плідній роботі у студентському самоврядуванні коледжу та гуртожитків. 

Щасливий той, кому Бог подарував справжнього Вчителя – Педагога з великої літери. Без сумніву, кожен у своєму житті зустрічає багато педагогів. Однак є такі, які входять не лише у життя, а й у серце, у саму душу та залишаються там уже навіки.

«Моя доля – то моє життя. А життя моє – то доля педагога» – саме ці слова можна вважати життєвим кредо наших класних керівників.

Саме вони пройшли шлях разом з нашими випускниками від першого курсу до випуску, осягнули їхню психологію і допомогли їм сформувати світогляд, вибрати подальший життєвий шлях, зробили роки навчання в коледжі цікавими, насиченими, важливими і значущими; об’єднали такі різні характери і створили справжній колектив, справжню групу.

Наші випускники приймали участь у виховних заходах ІАТФК та гуртожитків, подарували нам теплі спогади про свої таланти.

Від випускників висловлю слова вдячності викладацькому складу та співробітникам, які  були невід’ємною частиною навчання  протягом  чотирьох років, бо вони відчувають  знайомий кожному випускнику щем у душі,що навчальний заклад став для них рідною домівкою студентської юності, яка зібрала, подружила, поєднала єдиними надіями, єдиними турботами, радощами і печалями. 

Пам’ятайте  свій рідний навчальний заклад –

Ізмаїльський агротехнічний фаховий коледж!

Гордо несіть звання  випускника ІАТФК!

 

 

В.о. заступника директора з ВР  Донцова О.М.

Культорганізатор Недосєкіна Л.Ф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *