12 листопада  закінчився безкоштовний освітньо-кар’єрний проект “Ігри заводів 3.0”, який організувала для студентів Компанія UGEN. В ньому  молодь мала змогу познайомитися  з великими українськими і міжнародними компаніями, такими як Coca-Cola, JTI, Ovostar Union, AB InBev EFES і Jabil. Даний захід проводився для студентів випускних курсів  й випускників виробничих та аграрних спеціальностей.

Студенти мали змогу отримати практичний досвід та виграти подарунки від компанії.

 

На них очікували:

*Вебінари про особливості роботи різних компаній. Новий день – нова компанія та нові ідеї.

*Змагання у вирішенні кейсів від компаній.

*Зустрічі менторів з 3-ма найкращими командами по кожному кейсу.

*Презентація рішень кейсів .

В даному заході приймав участь студент спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Фонякін Владислав Іванович. На відміну від інших учасників, які змагалися командами, наш представник виборював переможне місце сам.

Владислав  зміг  скористатися всіма можливостями даного заходу.

На протязі тижня о 17.00 відбувався вебінар однієї із компаній. Кожна компанія представляла свій завод, знайомила із виробництвом та можливостями підприємства.  Учасники проекту могли задавати питання та передивлятися презентації.

Після вебінарів учасникам проекту давали 5 днів на рішення кейсів – завдань від компанії. Оцінювалися кейси по креативності, повноті відповіді на завдання, грамотність складання презентації.

За один із кейсів компанії JTI Владислав отримав призове місце.

В наш час не достатньо лише вивчати теорію. Будь-яка інформація стає знаннями лише тоді, коли використовуєш її на практиці. Не має кращої практики у світі бізнесу аніж кейси, змагання, презентації. І не має кращої мотивації ніж визнання досягнень.

Студент ІАТФК Фонякін Владисав  отримав сертифікат та посів ІІІ місце у вирішенні кейсів на кар’єрному заході  “Ігри заводів 3.0″від UGEN.

 

Недостатньо мріяти про світле майбутнє, престижну роботу, високу заробітну плату, а  потрібно крок за кроком наближатися до мети, працювати над своїм професійним розвитком, набувати нових компетентностей та практичного досвіду.

Від проекту Владисав ще отримає подарунок- Power bank.

Побажаємо Владиславу подальших успіхів.

Тобі вдалося проявити себе на всі 100 у цьому проекті, вітаємо з блискучою перемогою. Від душі бажаємо ще не раз приймати участь у подібних проектах і дивувати журі своїми здібностями.

 

 

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *