На сьогодні найпопулярнішим та дієвим методом роботи, виявлення підтримки та розвитку обдарованих дітей є проведення конкурсів різних рівнів — від місцевих до міжнародних, учнівських, студентських олімпіад — від районних до всеукраїнських.

Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. Олімпіада — це конкурс, у якому переможцями стають найсильніші, а інші учасники збагачуються новими знаннями і здобувають необхідний досвід.

Студенти нашого коледжу кожного року приймають участь в різних інтернет-олімпіадах з історії. Цей рік не став виключенням.

6.12.2022р. були оголошені результати Х\/ Всеукраїнської інтернет – олімпіаді сайту « На урок» з предмету: « Історія України». В олімпіаді, під керівництвом викладача Фадєєвої Н.М., прийняли участь 5 груп студентів ІІ курсу, з них 17 студентів отримали дипломи різного ступеня.

Підсумки олімпіади:

 

Дипломи переможців отримали:

 

І ступеня – Шелестюк Сергій(2-Б ел), Захарченко Андрій(2-Б ел);

ІІ ступеня – Попова Антоніна (2-А бух), Руденко Борис (2-А мех), Вовк Даніїл(2-А ел), Драгулов Степан(2-А ел), Рубльов Володимир(2-А ел),;

ІІІ ступеня – Вартенков Олексій(2-А мех), Крінчев Богдан(2-А мех),  Власов Микита(2-А мех), Рахматов Камiль(2-Б мех), Григор’єв Микола (2-Б ме), Трофимчук Георгій(2-Б мех), Шевченко Володимир(2-А ел), Бажак Ілля(2-А ел), Яшна Анастасія(2-А ел), Перонков Костянтин(2-А ел)

Учасники та переможці були нагороджені  дипломами та сертифікатами, всім була оголошена подяка.

 

 

Викладач історії України – Фадєєва Н.М.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *