Коли все блищить …

Пройде зовсім небагато часу, і студенти гуртожитку №2 ІАТК роз’їдуться по домівках. Хтось залишає рідні стіни на канікули, а хтось назавжди … Треба сказати, що в цьому навчальному році зовнішній вигляд внутрішніх приміщень гуртожитку значно змінився. Після ремонту стали більш світлим і сучасним фойє, охайними коридори, свіжість побілки ще зберігають стіни, а сучасні пластикові вікна додали комфорт і затишок в кімнати студентів. Не зрадили традиції керівництва гуртожитку та студради підвести підсумки життя студентства в 2020-21 навчальному році.

На загальних зборах, які відбулися 10 червня, зав. гуртожитком С.Ю. Захарченко зробила акцент на особливостях поселення студентів в новому навчальному році. Як завжди, на руках у студентів повинні бути медичні довідки, оплата за весь період проживання (навчальний рік) і направлення на поселення в гуртожиток (ордер).

Приємним моментом на заході стало нагородження переможців конкурсу на кращу кімнату «Гуртожиток – наш дім». За рішенням конкурсної комісії в їх число увійшли десять секцій і кімнат.

Завжди чисто прибрано, тихо і затишно в секції №11, де проживають Яна Нуца і Вікторія Левіна. У них все блищить … Не поступаються їм в чистоті і хлопці з ІАТК Дмитро Марашлец і Михайло Мончак (кім.18а). Ніколи не було зауважень по санітарії і змістом кімнати у порядку до дівчаток з 56а. Майбутні медики Марія Бричак і Ганна Каражекова витримали іспит на «чистоту» на відмінно.

Зразок відношення до свого житла показували наші випускниці, члени студради Марія Дімова та Христина Соколова. Вони самі завжди ретельно прибиралися і справедливо вимагали цього від інших. Приємно, що і ті, хто живе перший рік, потрапили в список кращих. Це – Костянтин Георгієв і Владислав Вєлєв, Денис Савченко та Олександр Уполовніков. Заселюючись в гуртожиток, вони оновили кімнати, зробивши в них косметичний ремонт і секції стали невпізнанні!

Грамоти адміністрації ІАТК «За дотримання санітарних норм, чистоту та благоустрій в кімнаті» були вручені також Давиду Пустовітенко, Павлу Лешану, Святославу Олту, Івану Царану (сек. №24) і Маргариті Сербовій (сек.№65).

Вихователь гуртожитку №2

Н.М. Михайліна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *