Ізмаїльський агротехнічний фаховий коледж з глибоким сумом сповіщає, що 16 липня 2023 року пішов з життя Власой Ілля Дмитрович,  гордість та історія  коледжу,  завідувач відділення  «Електрифікації сільського господарства».

Закінчивши наш навчальний заклад, Ілля Дмитрович повернувся у рідні пенати працювати, пройшовши шлях від лаборанта, електрика, викладача до завідуючого відділення.

Колеги згадують Іллю Дмитровича як творчу особистість, він приймав активну участь в духовому оркестрі, із задоволенням вирушав у різноманітні подорожі, приймаючи участь роботі гуртку з туризму.

Педагогічну діяльність почав у 1983 році викладачем електротехнічних дисциплін та пропрацював 40 років передаючи знання студентській молоді. Завжди ділився досвідом роботи з молодими викладачами, приймав  участь у роботі циклової комісії та методичного об’єднання зі спеціалістами підприємства ТОВ «Енерготехнології- Ізмаїл». 

З 2008 року працював завідуючим відділенням «Електрифікації і автоматизації сільського господарства».

Ілля Дмитрович займався науковою діяльністю , постійно співпрацював з Таврійським державним агротехнічним університетом.

За свою плідну працю має нагороди на рівні райдержадміністрації. Занесений до Книги Пошани НМЦ ВФПО. Є відмінником освіти і науки України ІІІ ступеню.

Наш навчальний заклад втратив досвідченого і висококваліфікованого спеціаліста, авторитетного фахівця, людину з великої літери.

Життєвий шлях Іллі Дмитровича – зразок добропорядності та професійності.

Усі, хто знав Іллю Дмитровича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість та оптимізм.

Колектив ІАТФК, студентство висловлюють глибоке співчуття з приводу смерті Власого Іллі Дмитровича.

 

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *