На сьогодні найпопулярнішим та дієвим методом роботи, виявлення підтримки та розвитку обдарованих дітей є проведення конкурсів різних рівнів — від місцевих до міжнародних, учнівських, студентських олімпіад — від районних до всеукраїнських.

Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. Олімпіада — це конкурс, у якому переможцями стають найсильніші, а інші учасники збагачуються новими знаннями і здобувають необхідний досвід.

Студенти нашого коледжу кожного року приймають участь в різних інтернет-олімпіадах з історії. Цей рік не став виключенням.

25.11.2021р. були оголошені результати ХІ Всеукраїнської інтернет – олімпіаді сайту « На урок» з предмету: « Історія України». В олімпіаді, під керівництвом викладача Фадєєвої Н.М., прийняли участь 5 груп студентів ІІ курсу.

Підсумки олімпіади:

 

1. Дипломи переможців отримали:

І ступеня – Тарахтієнко Олександр ( ІІ-А ел.);

ІІ ступеня – Андріянов Валерій ( ІІ-А ел);

ІІІ ступеня – Юніченко Ксенія ( ІІ-А бух),

Степаненко Артем (ІІ-А ел),

Краснобаєв Костянтин (ІІ-А ел),

Гаврилов Кіріл (ІІ-А мех.)

2. Отримали сертифікати за участь та показали добрі знання з історії :

Повєрнова Ганна (ІІ-А бух), Лєфтєр Олена ( ІІ-А бух), Тодоров Сергій ( ІІ-А мех.), Дмитрієв Олег ( ІІ-А мех.), Пєнєв Вадим ( ІІ-Б мех.),Якименко Микита (ІІ-Б мех.), Боруцький Анатолій ( ІІ-Б мех.), Боцу Влад ( ІІ-Б ел.), Газібар Владислав ( ІІ-Б ел.), Ромашок Віктор ( ІІ-Б ел.)

         Учасники та переможці були нагороджені  дипломами та сертифікатами, всім була оголошена подяка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *