Математика наука не суха і складна, а цікава, поетична, яка постійно розвивається і вдосконалюється. І це показали студенти перших курсів під час конференції з математики 24.10.2022, відповідаючи на цікаві логічні завдання розминки-вікторини. 1 місце – Грекова А., (1-А бух.), 2 місце – Галата А. (1-А ел.), Мокану О. (1-А мех.), 3 місце – Іваненко О. (1-А ел.), Стоматова Л. (1-А бух.).

У конференції взяли участь 19 студентів, які дуже відповідально підготували свої доповіді і презентації. Це були і «Велика теорема Ферма», і «Числа Фібоначі», і «Фрактали», і «Стрічка Мебіуса», і «Розвиток математики в Україні», і «Математика і шахи» та багато цікавих фактів математики.

Студенти-учасники конференції:

1-А бух.: Грекова Анастасія, Стоматова Лілія, Шишман Анастасія; 1-А ел.: Галата Артур, Іваненко Олександр, Деревенчук Максим, Поповиченко Сергій; 1-А мех.: Зарюта Андрій, Мокану Олександр, Радєв Олександр; 1-Бел.: Дурадажи Олег, Кіріка Данила, Маргарінт Кирило, Поповиченко Сергій, Чолаку Марк, Шишман Євген; 1-Б мех.: Березинський Вадим, Кузьменко Олександр; 2- А бух.: Гергі Каріна.

Дякуємо всім студентам, які прийняли активну участь у конференції, та бажаємо успіхів у навчанні та студентському житті.

 

Викладачі математики ІАТФК

Тарай Марія Георгіївна, Яланжі Людмила Дмитрівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *