1 вересня в Україні — це не просто рядовий день, початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань.  З цього  дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах України.

У нашому навчальному закладі  існує традиція проведення посвяти у студенти першокурсників на «лінійці» 31 серпня, на якій присутні всі студенти, викладачі, співробітники двох студентських гуртожитків. У цей святковий день першокурсники знайомляться із навчальним закладом, одногрупниками  та своїм класним керівником.

Гості  прийшли привітати наших студентів та побажати їм успіхів у навчанні. Це колишній випускник відділення електрифікації сільського господарства, а нині голова Ізмаїльської районної державної адміністрації Абашев Р.А., голова Ізмаїльської районної Ради  Антонюк В.П., колишній випускник відділення електрифікації , директор нашого навчального закладу протягом 10 років, а нині заступник голови Ізмаїльської районної Ради  Чолак М.І., голова батьківської ради Оладенко В.М. Із рук гостей отримали почесні грамоти ветерани праці: Іванюта Г.А., Карабаджак М.П., Нагорний А.В., та викладачі Вельчева К.М., Бреднєва О.С.

На урочистій лінійці  зроблено безліч фото та відео, коли всі студенти, викладачі, батьки, дідусі та бабусі, близькі, друзі зібралися на  майданчику з квітами щоб привітати студентів з новим навчальним роком.

Студенти перших та других курсів вишикувалися на  дворі коледжу разом зі своїми викладачами, своїми класними керівниками. Наймолодші, першокурсники, сьогодні були в центрі уваги. Вони спостерігали за урочистим підйомом державного прапора активістами самоврядування стипендіатом Верховної Ради Школяренко О.Р, студенткою-бухгалтером Рахматовою Д.Р.   , запаленням «чаши знань» кращими студентами коледжу Марашлецем Д.І., та Волкановою Р.А.   доторкнулися до символічного студентського квитка, який урочисто пронесли найкращі абітурієнти 2021-2022 н.р., а зараз наші першокурсники Шелестюк С.О. та Шидер В.І.,  скоштували запашний коровай від старшокурсників, просалютували повітряними кульками, сповіщаючи про вступ до  дружньої студентської родини агротехнічного коледжу.

 

Студенти  почули вітальні слова від  в.о. директора Савіцького С.І., голови батьківської ради Оладенка В.М.  Найкращі студенти-гордість нашого навчального закладу отримали грамоти за успіхи у навчанні та за участь  у обласни наукових проеках.

Класні керівники першокурсників : Войку І.П., Станчева І.В., Надельнюк Ж.Ю., Деревенко Ю.О., Каланжов Ю.М. привітали студентів своїх груп, провели з ними екскурсію по навчальному закладу, розповіли про історію коледжу.

Цього року двері ІАТК відкрили для 150 студентів нового набору. Набрано 5 нових навчальних груп, поповнено групи других курсів,   почалося студентське життя у вчорашніх абітурієнтів, життя, яке буде насичене не тільки оволодінням знань з обраної спеціальності, а й захоплюючими спортивними змаганнями, виступами на сцені студентського клубу, гуртковою роботою, конкурсами, концертами, олімпіадам з дисциплін, Всеукраїнськими конкурсами «Гринвіч» і «Патріот» та багато іншим.

 

Студентське самоврядування та завідуюча клубом Недосєкіна Л.Ф. приготували музичні вітання та сюрпризи для студентів: Гавлицький Самуїл виконав колоритну пісню «Бессарабія», танцювальну композицію «Дикі танці» представила студентка Горейко Яна.

Дзвінок у піднятій руці голови студентської ради Гєцой Ірини та активіста Артеменко Микити  сповістив всіх про початок нового навчального року у коледжі.

 

В.о. заступника директора з В.Р. Донцова О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *