В День енергетика прийміть вітання

Адже без співробітників настане просто тьма.

Слова сьогодні всі і вихваляння

Звучать для енергетиків сповна!

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Без цієї професії життя сучасних українців важко уявити. Вони стали бійцями невидимого фронту, які відновлюють енергетичну систему України після чергового ворожого обстрілу. Ці люди дійсно заслужили найтепліших слів на свою адресу.  Вони дарують людям енергію, несуть  світло та тепло у кожну оселю.

 У світі енергетика є основою розвитку всіх галузей економіки. Без неї неможливий технічний та економічний прогрес. Звичайно,і в нашій країні важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших домівках, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших.

Україна завжди посідала значне місце в сфері розвитку та управління паливно-енергетичним сектором. На території країни розроблялися і впроваджувалися новітні досягнення в цій галузі. Сьогодні енергетика – галузь, яка стрімко змінюється. В енергетику України прийшли цифрові технології та інновації. ДТЕК є провідником цих змін, лідером трансформацій та прикладом для багатьох енергетичних компаній.

Ми горді тим, що викладачі, співробітники, студенти  та випускники нашого коледжу  вносять  свій внесок в розвиток енергетики України!

Шановні електрики! Бажаємо  вам надійного здоров’я, успіхів на виробництві, радості і виконання всіх ваших надій! Нехай ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом і енергією наших щирих привітань! Хай буде світло!


Завідувачка бібліотекою Марія Дмитрієва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *