Щорічно 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища (World Environment Day). Всесвітній день охорони довкілля є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля.

З метою взаємодії та залучення до вирішення екологічних питань, Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області 03 червня 2022 року була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Охорона довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки».

До участі долучились здобувачі освіти й представники закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої й вищої освіти з майже усіх регіонів України (Вінницька, Запорізька, Житомирська, Полтавська, Львівська, Дніпропетровська, Волинська, Одеська, Миколаївська, Івано-Франківська, Харківська, Рівненська, Хмельницька, Кіровоградська, Тернопільська, Чернівецька, Сумська, Київська області та м. Київ). Викладач хімії та біології ІАТФК Полякова М. Л. прийняла участь у цій конференції з доповіддю «Збереження та відновлення рослинного світу – актуальне питання в поліпшенні екологічної ситуації в Україні».

Вирішення екологічних питань в Україні сьогодні дуже актуальне. З початку російського вторгнення Оперативний штаб при Державній екологічній інспекції України зафіксував 231 злочин проти довкілля. Частина території  країни деградована, потребує рекультивації та відновлення рослинного і тваринного світу. Чи можемо ми з вами долучитися до розв’язання   екологічних проблем на рівні свого міста, села, своєї оселі? Чи можемо ми зробити довкілля навколо себе чистішим, зеленішим, привабливішим? Звичайно можемо, тільки треба дбайливо  відноситися до всього живого, не бути байдужими до природного середовища, раціонально використовувати електроенергію, воду, додержуватися принципу екологізації в усіх сферах життя. Це і буде наш внесок у розв’язання екологічних проблем.


 Полякова М. Л., викладач хімії та біології

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *