9 років тому під час Революції Гідності в центрі Києва відбулися масові розстріли протестувальників, які відстоювали демократичні цінності, права та свободи людини, територіальну цілісність України.
Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.
Загалом у списках ГероївНебесної Сотні 107 осіб.
https://www.youtube.com/watch?v=57WZOS_nkuc
Відомо, що 104-м Героям Небесної Сотні посмертно наддали званняГероїв України, а троє іноземців – громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція та Давид Кіпіані, посмертно нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні.
Без сумніву, можна вважати, що 20 лютого 2014 року став днем початку нової історії нашої держави. Тоді Україна на повні груди вдихнула повітря, насичене горем і журбою… Нам завжди болітимуть їхні рани… Наші серця назавжди обпалені сльозами їхніх матерів і батьків, дружин і дітей, братів і сестер… Тоді Україна, оплакуючи своїх найвідданіших, найжертовніших синів і дочок, щільніше зімкнула ряди борців за правду, волю й долю, за гідність і єдність, за соборність і державність.
Небесну Сотню пам’ятатимуть завжди, про неї обов’язково знатимуть прийдешні покоління, бо Герої не вмирають!
Щороку у коледжі проводять бесіди, круглі столи, присвячені пам’яті Небесної Сотні. У архіві збереглися фото відкритої виховної години «Революція Гідності: сторінки героїзму».
Зараз виховні заходи класні керівники проводять дистанційно.
Викладач суспільних дисциплін Фадєєва Н.М