Інтернет-олімпіади вже стали невід’ємною частиною дистанційного навчання. Існує їх безліч, з різних дисциплін, у різному форматі… Але всі вони покликані розвивати та поглиблювати знання студентів.

Не є винятком й масштабна Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок», з якою студенти нашого коледжу вже знайомі. Декілька років поспіль студенти мають можливість перевірити свої знання, повторити вже вивчене та дізнатися чогось новенького під час виконання завдань олімпіади.

Цього року ми вирішили не змінювати свої звички і протягом лютого студенти І та ІІ курсів виконували завдання XVI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Зима 2023) з англійської мови. Це не тільки цікавий інтерактив для учасників, а й зручний інструмент контролю знань студентів для викладача!

До речі, безкоштовна інтернет-олімпіада «На Урок» з англійської мови суттєво відрізняється від типових конкурсних заходів, адже створює рівні умови для всіх. На всіх учасників (а їх було 40) чекали захопливі інтерактивні завдання, оздоблені яскравим ілюстративним матеріалом. А родзинкою такого дистанційного заходу є гарантовані нагороди для кожного – іменні сертифікати та дипломи різного ступеня!

27 лютого 2023 року були підведені підсумки. І ось наші результати –

1) дипломи ІІ ступеня отримали:

Клименко С. (І-А ел), Гарковська І. (ІІ-А бух), Гергі К. (ІІ-А бух);

2) дипломи ІІІ ступеня отримали:

Шишман Є. (І-Б ел), Онищенко К. (ІІ-А бух), Станков А. (ІІ-А бух), Римбу С. (ІІ-Б ел), Ротань К. (ІІ-Б ел).

Викладач іноземної мови ІАТФК –

Деревенко Є.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *