Нині надпотужні трактори, інноваційні технології та дивовижні сільськогосподарські комплекси роблять все, аби виростити, доглянути та зібрати врожай.

На полях фермерського господарства «Стоянов А.А.», як кораблі у морі, працюють такі величезні, сучасні сільськогосподарські комплекси. Їх роботу побачили студенти третіх курсів відділення механізації, які приїхали в господарство на екскурсію під час практики.

Андрій Валерійович, керівник господарства, ознайомив студентів із сучасними No-till технологіями вирощування сільськогосподарських культур, показав в дії високопродуктивні грунтообробні комплекси, пояснив принцип роботи та регулювання машин і запропонував студентам ознайомитися з робочим процесом з «середини». Всі бажаючи із задоволенням скористалися можливістю побувати в кабіні трактора  та разом із трактористом відчути на собі робочий процес сівби соняшнику.

Приємно було спостерігати за студентами, які з цікавістю та завзяттям знайомились із новітніми сільськогосподарськими  машинами та закріпили набуті знання на практиці.  Ця поїздка дала натхнення майбутнім спеціалістам на нові кроки у навчанні та  свіжий погляд на професію і гордість за те, що вона є одною з найнеобхідніших  нашому краю.

Станчева І.В.

Сердюченко Ю.Ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *