Обласна студентська науково-дослідницька, пошукова онлайн-конференція

Сучасний ринок праці висуває підвищені вимоги не тільки до фахової підготовки, але й до рівня особистісного розвитку молодих фахівців. Тому вищі навчальні заклади намагаються приділяти увагу не лише професійному становленню своїх студентів, а й сприяти їх культурному, естетичному вихованню, організовувати дозвілля молоді.

Актуальність організації пошуково-дослідницької діяльності студентів у навчально-виховному процесі зумовлена вимогами, що викликані темпом сучасного життя, його динамічністю і насиченістю інформації, необхідністю формування і розвитку особистості, здатної використовувати знання в життєвих реаліях, бути соціально адаптованою, здатною до самореалізації тощо.

01 листопада 2023 року відбулась Обласна студентська науково-дослідницька, пошукова онлайн-конференція “Видатні постаті Одещини: відома та невідома історія” серед закладів фахової передвищої освіти Одеської області.

 

Студенти Ізмаїльського агротехнічного фахового закладу не залишились осторонь цієї події та взяли участь. Заклад представили зі своїми науково-дослідницькими проєктами Леонард ГАРМАШ (група 2-А ел.) з темою “Видатні постаті Одещини: відома та невідома історія. Самуїл Шварцбард” (наук. керівник: А.М. Кокош, Н.М. Фадєєва), Стоматова Лілія (група 2-А бух.) з темою “Видатні постаті Одещини: відома та невідома історія. Микола Трохимович Гібу” (наук. керівник: Г.О. Ніколаєва, Н.М. Фадєєва).

 

Непомітно, але натхненно і пізнавально промайнув час конференції. Учасники продемонстрували свої вміння цифрової грамотності та знання з історії рідного краю — Бессарабії. Цікаво було дізнатися невідомі сторінки життя про легендарного випробувача Сергія Уточкіна, першу жінку — штурмана Берту Рапопорт, шлях волонтерства   і   десятирічну   історію БО “Корпорація монстрів” Ножевнікової

Катерини, досвід роботи і винаходи офтальмолога Володимира Філатова, сучасних героїв ЗСУ регіону — оборонців нашої держави.

Така форма роботи сприяє пробудженню інтересу сучасної молоді до історії рідного краю, пошуку і розкриттю невідомих фактів про видатних осіб, які творили, творять і створюють велику історію нашої держави. Студенти бачать перспективу особистісного розвитку, формують своєрідні ідеали, пробуджують необхідність у науковому пізнанні та дослідництві.

 

Викладач історії та основ правознавства

Алла КОКОШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *