Минулий недільний вечір,  який видався на рідкість холодним і дощовим, не завадив студентам гуртожитку №2 зібратися в теплій атмосфері за кружкою чаю (чашкою кави) обговорити свою першу спільну працю – відео ”Плюс гуртожиток №2”.

Для всього колективу це стало подією. У нинішній нелегкий час більшість з підлітків замкнулися в собі, відособилися від  громадьського життя.

Відео було створене на основі реального життя студентів. Тому з таким інтересом сприймалися кадри, де головними дійовими особами є студенти ІАТФК. Примітно, що для багатьох з них участь в подібного роду проекті-дебют.

Ніколи раніше не займався у гуртках самодіяльності Василій Кара. Зовсім нещодавно зацікавився літературною творчістю Олексій Гусляков, відмінно впоравися з роллю ведучого.  Охоче підключилися до зйомок міні фільму  Олександр Посторонко і Валерій Кирилов, які внесли в атмосферу самобутній бесарабський колорит.С тарано працював над віршами першокурсник Костянтин Михайлов, а над піснею – Іван Максим. В сценці «запалювали» Діана Гуцан та Марія Чумаченко.

Чесно кажучи, студентам в гуртожитку є чим займатися. І це у всій красі свого хобі продемонстрували Олександр Заволокін, Костянтин Перонков, Дмитро Дрипа, Сергій Макаренко та інші.

Слід зазначити, що праця об’єднала студентів і внесла різноманітність в їх дозвілля.

Хочу подякувати тим, хто знімав це відео –  Олександру Іваненку, Олександру Посторонку, Олену Гаврилюк (вона ж і чарівна ведуча), Аднану Файяді, Владиславу Артюшину, Ксенії Семко… Багато праці в монтаж відео вклав Олександр Іваненко, гарним помічником йому був Дмитро Дрипа.

Сподіваюсь, що це тільки початок відео літопису студенського життя в гутрожитку. Краще ще попереду.

Наталя МИХАЛІНА  

вихователь гуртожитку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *