Так, так…саме цей вираз підходить під опис наших студентів!!!

26.05.2023 студенти групи 3-Б електрики відправились на знайомство з заводом покрівельних матеріалів “RESPECT” разом з викладачами Маркович О.П. та Корепановою А.О. Наші електрики мали змогу не просто побачити сучасні способи обробки і виготовлення покрівельних матеріалів, ще й ознайомитися з важливими моментами експлуатації верстатів, їх характеристики, дізнатися, які таємниці приховують закордонні електродвигуни, побачити спеціальний транспорт, призначений для обслуговування потреб заводу, порівняти лабораторну роботу в навчальному закладі по роботі кран-балки з реальною картиною при експлуатації, спостерігати комплектацію електрощитового обладнання та почути детальне пояснення про монтаж силової та освітлювальної проводки.

В черговий раз переконуєшся, що без практики не буває теорії і навпаки… Нашим студентам пощастило, що вони мають можливість закріпити свої знання на справі, тому що програма навчання ІАТФК передбачає багато практичних занять.

І все могло обмежитися лише звичайною екскурсією з детальним описом процесу виробництва за допомогою закордонних верстатів та професійних майстрів своєї справи, але ми руйнуємо стереотипи!!!

Veni, vidi, vici…

Прийшли на завод, побачили процес виробництва і перемогли…перемогли в засвоєнні і оволодінні нових навичок, адже наші студенти власноруч, разом з професійними спеціалістами, спробували свої сили в поетапній обробці покрівельних матеріалів!!!

І від побаченого висновок лише один, справа майстра боїться!!! ІАТФК може пишатися своїми здобувачами освіти, бо то є гідні представники своїх спеціальностей!!! Продовжуємо шліфувати свої вміння і не зупиняємось на досягнутому!

 

 

 

Викладачі ЕАСГ:

Маркович О.П., Корепанова А.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *