Гарною і доброю традицією стає участь студентів нашого коледжу в різних Всеукраїнських освітніх заходах, які присвячені різним проблемам сучасної молоді

До Дня безпечного інтернету на платформі Google в межах програми  Google for Education  за сприяння Google Україна та Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України, громадської організації «Безбар’єрність», ГО “Ла Страда-Україна” відбувся онлайн-марафон, в якому могли прийняти участь всі бажаючі освітяни.

Для дітей віком від 8 до 17 років було організовано вебквест “Як козаки безпеку шукали”. У ньому можна було поринути у цікаві пригоди разом із відважними козаками Граєм, Оком та Туром.

Мені було дуже приємно залучити наших студентів до цієї гри і радісно отримати позитивні результати квесту. Попова Антоніна ІІ курсу групи «А» бухгалтерів отримала диплом.


Всеукраїнська інтернет-олімпіада (Зима – 2023)

від освітнього проекту «На Урок»

І на канікулах студентство з користю проводить своє дозвілля.

З метою виявлення, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, впровадження нових форм мотивації до творчого самовдосконалення, потреб в ефективній самореалізації індивідуальних інтелектуальних здібностей, соціалізації талановитих студентів, проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності.

Так з 12 грудня 2022 року по 27 лютого 2023 р. студенти другого курсу Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу мали змогу прийняти участь в XVІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді (Зима 2023) від освітнього проекту «На Урок»  з навчального курсу “Громадянська освіта” дисципліни ” Основи правознавства”, де показали високий рівень знань і достойно зайняли призові місця та нагороджені дипломами за перемогу: ІІ місце – Яшна Анастасія (ІІ А ел.), ІІІ місце – Попова Антоніна (ІІ А бух.), сертифікатами за участь: Перонков Костянтин (ІІ А ел.), Стоєва Альона (ІІ А бух.).

Вітаємо переможців! Зичимо подальших успіхів і перемог! 


Викладач історії та правознавства

Кокош Алла Миколаївна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *