У стінах ІАТФК для студентів груп 1-А бух, 1 – Б мех, 4 – Б мех. відбувся позакласний захід «В об’єктиві  – Європа», присвячений Дню Європи. Україна та ЄС – єдина родина. Зараз, як ніколи, Європейський Союз має єдність щодо підтримки під час війни з російським агресором. Мільйони європейців мобілізувалися, щоб допомогти українцям.

День Європи – це символ успішної моделі мирної співпраці між європейськими державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Двадцять сім європейських держав належать до Євросоюзу, який розвиває соціальне забезпечення та створює умови для справедливого захисту різних категорій.

Студенти із задоволенням брали участь у літературній вікторині та геральдичному раунді,  розповідали про історію створення ЄС. Стоматова Лілія і Урсу Діана виступили з  доповідями про сімейні традиції європейських країн та традиції, що дивують туристів.

До заходу студенти підготували тематичну виставку, що містить цікавий змістовний матеріал в енциклопедичних довідниках, атласах, навчальних посібниках, монографіях. Ця література розкриває цікаві відомості про склад населення Європи, про історію та побут окремих країн та вплив розширення відносин з Європейським Союзом.

Наприкінці заходу урочисто лунав офіційний гімн Ради Європи «Ода радості», який додав піднесеного настрою всім присутнім,  впевненості у краще майбутнє та нашу Перемогу над ворогом. Україна не має майбутнього поза межами Євросоюзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *