30 червня в Ізмаїльському агротехнічному фаховому коледжі відбулося особливе свято, яке лежить на межі юності та дорослого життя – випускний. Це свято зібрало разом  випускників, викладачів і батьків.

Вручення дипломів  – важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії нашого навчального закладу. Деякі випускники не змогли власноруч отримати дипломи, їхні батьки урочисто отримали цей важливий документ. 

Крім дипломів європейського зразка (на українській та англійській мовах) найбільш активні випускники одержали грамоти за добре навчання, участь у роботі студентського самоврядування, творчому житті коледжу, пам’ятний сувенір.


Вітаючи студентів із тим, що для них після випускного відкривається незвідана дорога в самостійне життя, виконуюча обов’язки директора коледжу  Христина Володимирівна Карагяур  побажала їм успіхів, наполегливості, стійкості та щасливої долі.

Бурхливими оплесками привітали випускники та їхні батьки класних керівників груп: Яланжі Л.Д.,  Парахову Л.Я., Холостенко Л.А., Кукліну С.П., Русєву Д.І., які отримали подяки “Класному керівнику – за мудрість і готовність допомогти”.

Щирі слова, сповненні материнської турботи прозвучали від кожного  класного керівника  випускних груп.

Із словами подяки колективу коледжу виступили й випускники. Голова студентського самоврядування 2022-23 н.р.  Волканова Руслана виразила вдячність викладачам, працівникам гуртожитків, бібліотеки, бухгалтерії,  технічному персоналу за створення хороших умов для навчання.

Представники  студентського самоврядування під керівництвом Недосєкіної Л.Ф. зробили усе, щоб урочиста церемонія вручення дипломів стала для випускників, їх батьків, педагогів та співробітників навчального закладу святом. Була підговлена презентація із фото випускників від першого дзвоника на першому курсі до захисту дипломних робіт.   Випускниця гр. ІІІ- А бух Горейко Яна підготувала танок для гостей.

Урочисто деякі випускники танцювали вальс. 

Багато шляхів відкрито перед нашими дипломованими фахівцями, багато із них продовжать навчатися у вузах держави. Своїх майбутніх студентів очікує Одеський державний аграрний університет, НУБіП та інші ВНЗ.  

З чистою душею співробітники ІАТФК  відкривають  для своїх випускників двері в майбутнє і бажають досягти всіх поставлених цілей!

 

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *