Участь у різноманітних конференціях завжди стимулює, надихає, надає можливість заявити про себе, продемонструвати свої знання та вміння з окремої теми.

   Нашим студентам було запропоновано прийняти участь і проявити свої здібності у Обласній науково-практичній конференції з теми «Розвиток концептуального підходу до методів та засобів комунікативних видів мовленнєвої діяльності при викладанні навчальної теми «Мистецтво як розвага» з дисципліни «Іноземна мова».

   Метою конференції було формування комунікативних навичок з творчим підходом до запропонованих тем. Наші учасники, а це – Ромашок Віктор (І-Б ел), Згирчибаба Ангеліна (ІІ-А бух), Іванов Федір (ІІ-А бух), Попенко Катерина (ІІ-А бух) та Шинко Діана (ІІ-А бух) обрали найцікавіші теми для своїх виступів:

       1)  «Кіно і телебачення» (3 учасники),

       2)  «Живопис, скульптура, архітектура» (1 учасник),

       3)  «Музика, релігія, література» (1 учасник).


Перш за все, наші студенти склали тези своїх виступів і презентації за обраною тематикою. Їм було відведено час на підготовку до самої конференції. І вже 3-го березня, починаючи з 10 години ранку, наші здобувачі освіти презентували себе, свої доповіді, а загалом і наш навчальний заклад. Це було не просто. Всього прийняло участь 27 учасників. Але в той самий час це було цікаво, пізнавально, незвично.

 На мій погляд, наші учасники впоралися на «відмінно». Вони показали свою гарну вимову англійською, виразили свої думки та продемонстрували власне відношення до обраної теми, тобто проявили свою багату та різноманітну творчість, мислення та уяву. Відчувалася взаємопідтримка, згуртованість, бажання допомагати одне одному.

Після завершення конференції всім учасникам була висловлена подяка,  побажання успіхів у навчанні і подальшого розвитку. Виступи всіх студентів будуть зібрані та опубліковані у збірнику з цієї науково-практичної конференції. Це будуть перші публікації наших здобувачів освіти і впевнена, що не останні.

Викладач іноземної мови – Деревенко Є.О. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *