27 квітня 2023 року в дистанційному форматі була проведена ІІ Обласна науково-практична студентська конференція з теми: «Люди та країни, що допомагають Україні під час війни».

Конференція була розподілена на 3 секції, за якими студенти виступали згідно тематики своїх доповідей.

СЕКЦІЯ 1. Країни, що допомагають Україні під час війни.

СЕКЦІЯ 2. Організації, що допомагають Україні під час війни.

СЕКЦІЯ 3. Люди, що допомагають Україні під час війни.

Наш заклад освіти представили 2 студенти:

1) Айвазов Яків (І-А ел)

2) Ротань Костянтин (ІІ-Б ел)

Айвазов Яків прийняв участь у секції №1 зі своєю доповіддю “Canada helping Ukraine during the war”. Студент підготував містку презентацію в якості доповнення до своєї розповіді.

Ротань Костянтин став учасником секції №3 зі своєю доповіддю “Famous people helping Ukrainians during the war”. За допомогою якісної презентації студенту вдалося донести до слухачів основну думку свого виступу.

Наші хлопці приділили особливу увагу актуальним питанням та проблемам гуманітарної, фінансової та воєнної допомоги Україні під час війни.

За участь у Обласній науково-практичній студентській конференції здобувачі освіти були нагороджені іменними сертифікатами, а їхні доповіді були розміщені у збірнику. Бажаємо нашим студентам і надалі приймати участь у конференціях різного напряму і тим самим демонструвати рівень своїх знань, вмінь та навичок з дисциплін.

 

 

 

Викладач іноземної мови ІАТФК –

Є.О. Деревенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *