І фільм, і свято

17 листопада юні мешканці гуртожитку №2 ІАТК зібралися, щоб відзначити своє особисте свято – Міжнародний день студента. Була й інша хороша нагода посидіти за чашкою чаю разом: подивитися та обговорити міні-фільм «Усміхнемося весело», де головними дійовими особами стали наші студенти.

Міжнародний день студента відзначається у 80-й раз. Його історія сягає 1939 року, коли в окупованій Чехії прокотилася хвиля студентських протестів проти нацизму. Згодом він трансформувався і став відзначатись, як урочистість пізнання та студентської спеціальної освіти.

Не втратило свято своєї актуальності й у наші дні. Але підхід підготовки до нього став більш різнобічний та творчий. Тому й народилася ідея зняти відеопривітання, використовуючи сюжет із життя студентів у гуртожитку. Її охоче підхопили хлопці та дівчата.

Хорошими задумами доповнили сценарій Максим Старенко та Вікторія Солойденко, які чудово впоралися з роллю ведучих. Не можна не відзначити їхні акторські здібності та вміння імпровізувати. Денис Волощук, вдало зігравши самого себе, вміло виявився у ролі оператора. Епізод діалогу двох студентів із вікон він знімав, залізши на пристойну висоту дерева. І жодні вмовляння не ризикувати собою не діяли. І сфотографував усе, як треба! Хорошими помічниками у зйомках йому були Яна Решетило, Максим Старенко та Владислав Фонякін. До речі, Владислав став справжнім відкриттям для багатьох, розкривши дарування соліста з гарним голосом.

Яскраво виглядали в епізодах Яна Решетило та Аліса Іванцок, Іван Семененко та Анатолій Ялама. І, звичайно, фільм не вийшов би таким цікавим і динамічним, якби не надіслали відео зі своїми привітаннями Ніна Чорногор, Святослав Олту та Андрій Зозулін, а також Михайло Мокан, який створив свого роду веселий відеокліп.

Кожен із самодіяльних артистів був по-своєму оригінальний і харизматичний. За створення необхідної атмосфери спасибі та іншим студентам, які були в кадрі зовсім небагато.

З окремих епізодів Маргарита Сербова змонтувала фільм, задавши йому необхідний темпо-ритм і доповнивши вдалим музичним оформленням. На загальну думку вийшло натурально та весело.

На вечорі у присутніх була можливість не лише обмінятися думкою про фільм, а й взяти участь у кумедних конкурсах. Ті, хто особливо відзначилися, отримали невеликі призи.

Н.М. Михайлина,

вихователь гуртожитку №2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *