1 вересня в Україні — це не просто рядовий день, початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято — День знань.  З цього  дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах України.

У нашому навчальному закладі  існує традиція проведення посвяти у студенти першокурсників на «лінійці» 31 серпня. Але цього року у зв’язку із воєнним станом у державі та дотримуючись техніки безпеки навчальний заклад цю традицію вимушений відмінити.

Цього року двері ІАТФК відкрили для студентів нового набору. Набрано 5 нових навчальних груп, почалося студентське життя у вчорашніх абітурієнтів. До речі, наш заклад ще продовжує набір студентів на базі 9 класів на контрактну форму навчання.

Студенти першокурсники напередодні початку учбового року мали можливість зустрітися зі своїми класними керівниками, які будуть пліч-о-пліч з ними протягом їхнього навчання ( класні керівники груп: І-А мех. Генчев Г.О., І-Б мех. Сердюченко Ю.Ю., І-А ел. Дакі Н.І., І-Б ел Ніколаєва Г.О., І-А бух Дімчева К.  Г.), познайомитися із своїми одногрупниками, розповісти про себе, світ захоплень та таланти, а також була проведена зустріч із працівниками бібліотеки, отримані підручники для навчання.

Зроблено безліч фото та відео як самих студентів, так і батьків, які теж завітали до ІАТФК.

         https://www.youtube.com/playlist?list=PL4Zu5WYtrZYfdecGdQyD8xiFxCQ4Ag7lc

Сподіваємося, що студентське життя буде насичене не тільки оволодінням знань з обраної спеціальності, а й захоплюючими спортивними змаганнями, виступами на сцені студентського клубу, гуртковою роботою, конкурсами, концертами, олімпіадам з дисциплін, Всеукраїнськими конкурсами «Гринвіч» і «Патріот» та багато іншим.   

 В.о. заступника директора з В.Р. Донцова О.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *