В Ізмаїльському агротехнічному фаховому коледжі 8 червня відбулося підведення підсумків Спартакіади 2022-2023 навчального року та нагородження переможців.

Протягом ІІ семестру у коледжі проводилася Спартакіада  з п’яти видів спорту: шашок, настільного тенісу, баскетболу, волейболу та міні-футболу.

Студенти продемонстрували високі спортивні досягнення, «здоровий дух суперництва».По завершенню всіх видів змагань були відзначені кубками,грамотами та медалями. Нагородження провели в.о. директору коледжу Христина КАРАГЯУР та керівник фізичного виховання Микита ТАРАЙ.

Також студентів та спортсменів привітав танцювальний ансамбль «ФЕНТЕЗІ» (керівник Світлана КІЧУК) подарувавши запальні танці.

У проведення спартакіади активну участь приймали фізорги відділень механізації та електрифікації  Микита ШКЕПУ та Сергій ЛОСКУТОВ.

Вони були нагороджені особисто кубками та грамотами,а також фізорги навчальних груп і спортивні активісти . Суддівство забезпечили : Головний суддя спартакіади Микита ТАРАЙ- керівник фізичного виховання та судді: Тетяна КОКОЛОВА і Михайло МИХАЙЛІН викладачі фізичної культури.

 

Всім дякую, до нових зустрічей.

 

 

Керівник фізичного виховання    Микита ТАРАЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *