Наближається закінчення навчального року і попереду довгоочікувані канікули та відпустки…Але тільки не для наших студентів 3-х курсів, їх попереду чекає виробничо-технологічна практика… Саме тому викладачі коледжу намагаються якомога частіше надати можливість студентам на власні очі побачити процес виробництва та роботу різноманітних підприємств, щоб їм було набагато легше в подальшому адаптуватися до майбутньої практики.

10.05.23 (група 3-А електрики) та 26.05.23 (група 3-Б електрики) разом із викладачами Маркович О.П. та Корепановою А.О. відвідали великих друзів нашого коледжу “Енерготехнології Ізмаїл”.

Ця компанія була заснована у 2008 році і як приємно усвідомлювати, що більшість працівників на чолі з директором є випускниками Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу (технікуму). Компанія спеціалізується на виробництві електрощитового обладнання, комплексному електропостачанні об’єктів, будівництві сонячних електростанцій, електропостачанні промислових, сільськогосподарських та інших об’єктів, надає послуги з експлуатації та технічного обслуговування діючого електрообладнання до 35 кВ, здійснює постачання світлотехнічної, електротехнічної та кабельно-провідникової продукції.

Всі спектри роботи безпосередньо тісно пов’язані з програмою навчання наших майбутніх фахівців, саме тому вже зараз їх можна вважати цінними кадрами в даній галузі.

Просторі світлі цехи, автопарк спеціалізованого транспорту, кожне робоче місце оснащене за допомогою новітніх технологій, величезна клієнтська база не тільки в місті, але й за його межами – це не перелік досягнень, а щоденне життя “Енерготехнології Ізмаїл”, які працюють на покращення, на якість та вдосконалення! ІАТФК разом з “Енерготехнологіями” дивиться в одному напрямку розквіту та покращення нашого майбутнього, готові співпрацювати пліч-о-пліч задля досягнення спільної мети – надійного та безперебійного електропостачання нашого населення, нашого міста, нашої України!!!

 

 

 

 

Викладачі ЕАСГ:

Маркович О.П., Корепанова А.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *