Неділя, 25.10.2020, 18:50

Головна » 2019 » Березень » 22 » Золотий ювілей у рідних стінах
Золотий ювілей у рідних стінах

25 березня у понеділок викладач Ізмаїльського агротехнічного коледжу, а в минулому ІТМЕСГ, Іванюта Ганна Анатоліївна зазвичай прийде на заняття з предмету «Інженерна і комп’ютерна графіка», але цей урок буде не звичайний, а ювілейний, адже рівно 50 років тому, у далекому 1969 році, вона вперше переступила поріг нашого навчального закладу. Студентам відразу сподобався молодий, ерудований, енергійний викладач спецдисциплін, який з відзнакою закінчив Українську ордена Трудового Знамені академію сільськогосподарських наук. Ганна Анатоліївна, маючи не жіночу професію - «інженер-механік», гарно володіла керуванням транспортних засобів, відмінно розбиралася в тонкощах техніки, навіть на складні фахові питання студентів, завжди знаходила правильні відповіді. Зуміла підібрати ключик до душ студентів, в нагоді стала друга освіта – педагогічний факультет УАСГН.

За довгі роки роботи у технікумі випустила не одну кураторську групу, студенти яких з вдячністю згадують роки навчання та відвідують «свою другу маму».

З самого початку трудової діяльності проявила себе як неординарна, творча особистість. Уроки театральної майстерності отримала у Заслуженої артистки Казахської РСР Шадріної Р.Ф., яка вела драматичний колектив нашого навчального закладу. Ганна Анатоліївна залучала до широкого спектру мистецтв і своїх студентів. Вона і зараз активний учасник багатьох виховних та святкових заходів, прекрасно тримається на сцені, декламуючи свої власні вірші. До її думки прислухаються та часто пропонують до складу журі на різні конкурси.

ЇЇ публікації можна знайти на сторінках періодичних видань як фахових, так і у місцевих.

Усі ці якості допомагають їй у педагогічній діяльності, Ганна Анатоліївна має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» і педагогічне звання «викладач-методист». Довгі роки займала посаду методиста закладу.

Отримання цього звання неможливе без систематичної, кропіткої праці над покращенням викладання предметів. Педагог є щорічним учасником конкурсу «Педагогічні інновації», який організований ДУ НМЦ «Агроосвіта», у якому її методичні роботи були високо оцінені, дві з яких занесені до каталогу кращих конкурсних робіт. Іванюта Г.А. занесена до «Книги пошани ДУ НМЦ «Агроосвіта»». В 2015 році нагороджена дипломом «Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації».

У цьому ж році прийняла участь у роботі трьох міжнародних науково-практичних конференцій.

За свою багаторічну роботу нагороджена медалями «Ветеран праці» (1995 р.), « Відмінник освіти України» (2004 р.), чисельними грамотами.

Ганна Анатоліївна має гарну і творчу родину. Подружжя Іванют: її чоловік Анатолій Леонідович не одне десятиліття пропрацював у нашому учбовому закладі, зараз в цих стінах викладачами працюють їхня донька Наталія Анатоліївна та онука Ганна Сергіївна. «Загальний стаж» роботи династії Іванют у нашому вишу понад 120 років.

Колектив Ізмаїльського агротехнічного коледжу бажає нашій шановній колезі творчого натхнення, міцного здоров’я та довгих років роботи в рідних стінах.

В.о. заступник директора з В.Р.

Донцова О.М.

Переглядів: 336 | Додав: | Рейтинг: 5.0/5