Четвер, 29.10.2020, 09:03

Головна » 2019 » Лютий » 15 » “Знайди свою половинку”
“Знайди свою половинку”

Ми, напевне, не раз чули, як дорослі кажуть про свого чоловіка або дружину: “Моя друга половина”. А чи знає молодь, звідки з’явився такий вислів? Ось які чудеса відбувалися в стародавній Греції.

Першою людиною був Андрогін. Але це була дуже незвичайна людина, бо він з’єднував у собі 2 початки – чоловічий і жіночий, тобто раніш не існувало окремо жінок і чоловіків, а був лише Андрогін. І відчув він у собі велику силу і гармонію двох початків, зазнався і осмілився навіть сказати самому Зевсу, що він сильніший і кращий за нього.

Розгнівався Зевс на Андрогіна і вирішив його покарати, та так, щоб запам’ятали люди надовго цю помсту. Він розділив Андрогіна на 2 половинки – на чоловіка та жінку – і сказав: “Відтепер людина зможе бути щасливою і сильною, тільки якщо знайде свою половинку в житті”. З тої пори люди ходять по землі в пошуках “другої половинки”, іншими словами – коханої людини. Тільки разом вони стають дійсно сильними і щасливими.

14 лютого студенти нашого коледжу намагалися відшукати свою “половинку” за допомогою конкурсу-гри «Стріли Амура», учасниками якого стали першокурсники групи «А» механіків: Малихін Олег, Чебан Сергій, Кондур Володимир, Гавлицький Самуїл (класний керівник – Тарай М.Г.) та дівчата групи «А» бухгалтерів:Ковач Діана, Шишкіна Крістіна, Стоматова Світлана, Картелян Юлія (класний керівник-Коколова Т.Г.), із яких і утворились романтичні пари після конкурсу «Гадання дівчини на ромашці».

Ведучі Танасова Алла та Зозуліна Ганна пропонували чотирьом парам різні веселі конкурси.

Перший конкурс був на уважність. Учасники повинні були запам’ятати колір очей, волосся, одягу, ім’я свого партнера по грі.

Романтичні пари поєднували воєдино всесвітньо уславлені пари, де звучали знамениті імена: Дартаньян, Хіларі Клінтон, принцеса Діана, Тетяна Ларіна та інші.

У наступному конкурсі «Серенада» хлопці у музичній формі освідчувалися дівчатам у коханні словами сучасних молодіжних пісень про кохання.

Дівчата по відбиткам рук шукали хлопців із своєї романтичної пари. Дуже розвеселив глядачів конкурс, де по дитячим фотокарткам хлопцям треба було впізнати дівчину зі своєї романтичної пари.

Конкурс «Утримай свою любов» проходив під різні музикальні ритми, де пара, не роз’єднуючи рук, повинна була рухатись у характері ритму, затискаючи повітряну кульку лобом.

Наші викладачі мали змогу також прочитати свої власні вірши на одвічну тему - "кохання". Це викладачі із великим сімейним стаежем: Іванюта Г.А., Войку І.П., Савицький С.І..

Весело пройшов конкурс «Ніщо мене не зупинить», де необхідно було розв’язати не один вузол на нитці щоб дійти до «другої половинки». А щоб підтримати святковий настрій глядачам учасники художньої самодіяльнсті підготували невелику, концертну прграму:

вокальний дует у складі Ковач Д, та Гавлицького С. виконали пісню «Мы вдвоём»;

студенти групи ІІІ-А орг. під керівництвом Р. Танасійчука підготували веселу сценку «У лікарні»;

В. Масюкевич, і збірна команда електриків повеселили глядачів гумористичною сценкою «Життя як комп’ютерна гра»;

Велентина Беженар та Сергій Бережний виконали вальс закоханих;

Антон Грєвцев – група ІІ-А ел. розповів вірш «14 лютого – День закоханих».

За підсумками розважальної гри І місце отримала «пара № 3» - Стоматова Світлана та Кондур Володимир. І переможці і усі учасники конкурсу-гри та художньої самодіяльності (усього 21 студент) отримали справжній сюрприз – у якості нагороди – білети до кінотеатру «Україна» на художній фільм у 3-Д форматі.

В.о. заступника директора з В.Р.

Донцова. О.М.

Переглядів: 318 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1