Четвер, 29.10.2020, 06:51

Головна » 2019 » Жовтень » 1 » Змагання з волейболу у гуртожитку № 1
Змагання з волейболу у гуртожитку № 1

Цьогорічні змагання з волейболу проводились 24.09.2019 року під назвою «Волейбол у душі і в серці» і були присвячені Дню фізичної культури і спорту.

У них прийняли участь 3 юнацькі команди: «Механік» (ІІ поверх), «Динамо» (ІІІ поверх) та «Еталон» ( IV поверх). Судив гру студент групи ІІІ-Б мех Самокіш Іван.

Хід гри вирішило жеребкування. Запеклу гру розпочали команди«Механік» та «Динамо». Команди добре підготувалися до змагань та виборювали звання найкращої команди гуртожитку № 1 ІАТК.     Перемогу отримала команда «Динамо» (ІІІ поверх). Склад найсильнішої команди: капітан - Добрєв Максим (гр ІІ-А мех), Ангелов Михайло (гр ІІІ-Б мех), Беженар Микола (гр ІV-Б мех), Беженар Василь (гр ІІІ-Б мех.), Василіогло Олександр (гр ІІІ-А мех), Марченко Роман (гр ІІ-А мех).

Друге місце посіла команда «Механік» (ІІ поверх). Склад команди: Перепелиця Володимир- капітан (гр ІІІ-А мех), Дінчев Олександр (гр ІІІ-А мех), Пармаков Андрій (гр ІІІ-А мех), Штепук Максим (гр ІІІ-Б мех) , Чакір Любомир (гр ІІІ-Б мех) та Чакір Сергій (гр ІІ-Б мех).

Третє місце у команди «Еталон» ( IV поверх), яка складалася із студентів інших навчальних закладів нашого міста. Склад команди: Сомойленко Владислав (ІМУ), Вікол Андрій (ІМУ), Пєтков Олександр (ІМУ), Перелі Олександр (ІЦПТО), Тропанец Дмитро (ІЦПТО), Черняну Даниїл (ІТЕП).

Учасники змагань нагороджені грамотами та призами. У таких змаганнях завжди перемагає дружба, взаємоповага та гарний настрій.

Мешканці гуртожитку вдячні керівнику фізичного виховання Тарай М.І. за наданий спортивний інвентар.

Вихователь гуртожитку № 1

Польшакова Алла Іванівна