Вівторок, 20.10.2020, 01:32

Головна » 2018 » Березень » 19 » «Жінка і весна»
«Жінка і весна»

12.03.2018 року в актовій залі технікуму відбулась святкова програма «Жінка і весна», присвячена Міжнародному жіночому Дню 8 Березня. Сценарій заходу носив легкий, веселий, а інколи і іронічний характер. Але головною залишилась тема величі жінки, матері, коханої.

Вправні ведучі: Масюкевич В. – 2Б ел., Бережний С. – 1А мех., Щуренко О. – 1Б мех.. вміло подавали текст, оголошували учасників концерту та провели міні-конкурс «Дівчина Весна».

До вітання прекрасної половини технікуму долучились: музичний дует у складі Колєва С. – 3Б ел. та Дімітров К.(акордеон , баян), грою на саксофоні – Д’яченко Тимофій – 3 Б ел., піснею «Нежданная любовь» Узун Дмитро – 2 Б мех.. та вокальний чоловічий дует викладачів у складі Войку І.П., Патрашку В.П. піснею «За милых дам».

Прекрасно розкрила тему материнства викладач Деревенко Є.О. у вірші «Телеграма», яка логічно продовжилась піснею «Поговори со мною, мама» у виконанні Хаджикової Л. – 2А бух., та привітанням матусі юної Катюші Милаш.

Родзинкою свята став міні-конкурс «Дівчина Весна», у якому взяли участь 6 конкурсанток: Сметаніна Олена – 1А орг., Харченко Олександра - 2А орг., Дімова Дар’я - 1Б ел., Зозуліна Ганна – 2А бух., Мокану Галина – 2Б ел., Ковальова Анастасія – 1А ел.

Дівчата продемонстрували сукню, зроблену з нетрадиційних матеріалів власними руками, яку доповнювала зачіска і створювала довершений образ «Дівчини – Весни». Учасниці конкурсу вправно відповідали на питання бліц-вікторини, конкурсу «Що я зроблю з подарунком».

Оцінювати кожну учасницю окремо було дуже важко, адже всі вони були достойні найвищої оцінки. Тому нагородою їм стали подарунки, вручені ведучими під бурхливі оплески глядачів.

Захід запам’ятався. Іще декілька днів обговорювався як студентами такі викладачами.

Культорганізатор Недосєкіна Л.Ф.

Переглядів: 458 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1