Середа, 21.10.2020, 09:51

Головна » 2018 » Вересень » 13 » Здоровий спосіб життя
Здоровий спосіб життя

Шаховий турнір

В рамках тижня фізкультури і спорту, що активно проходить в Ізмаїльському технікумі механізації та електрифікації сільського господарства, у гуртожитку №2 відбувся шаховий турнір. Шанувальників однієї з найстаріших ігор, яка зародилася у VI столітті в Індії, знайшлося чимало.

Більше десятка студентів зійшлися в поєдинку за право вважатися найсильнішим у цьому інтелектуальному виді спорту. І хоча шахи – це гра, баталії вирували не жартівливі. Спочатку хорошу техніку показали студенти-першокурсники ІТМЕСГ Денис Лях, Влад Гужев. Але варто було вступити в гру Владу Нестеренко з ІМУ – і відразу стало ясно: це серйозний претендент на перемогу. П'ять зустрічей поспіль – і жодного програшу. Однак і йому знайшлися гідні конкуренти. Два друга – два брата Руслан Георгієв та Андрій Недялков (гр. II-A ел. здобули  шість перемог над своїми суперниками і набрали також, як і Нестеренко, по 12 балів.

В результаті у всіх трьох однакова кількість перемог і одна поразка. А тому суддівське рішення було таке: всім трьом присудити перше місце і вручити заслужені медалі. На другому місці студент групи ІІ – Б ел Влад Тодоров (він набрав 8 балів) а на третьому – Артур Мамалига з ІМУ (5 балів). Всім переможцям вручені грамоти нашої адміністрації , а учасникам – пам'ятні сувеніри.

Турнір тривав 4 години, але ні в кого з студентів не викликав розчарування. Кожен з них отримав хороший заряд розумової розминки, приємні години спілкування з однодумцями та солідну порцію адреналіну і позитивних емоцій.

Вихователь гуртожитку №2 Наталія Михайлина

Фото: Віолетти Міхайлуци