Понеділок, 26.10.2020, 08:41

Головна » 2018 » Квітень » 5 » Здоровий спосіб життя
Здоровий спосіб життя

Зазирни в себе

Волонтера Ізмаїльського центру турботи про життя Ірину Йосипівну Клименченко в гуртожитку №2 ІТМЕСГ студенти добре знають. Зустрічі з нею викликають жвавий інтерес. Так було і 2 квітня.

Тема для розмови, запропонована для обговорення з підлітками, стосувалася кожного з присутніх: «Вчися любити себе».

І перше ж питання І.Й. Клименченко, заданий аудиторії: «Підніміть руки, хто з вас любить себе?» - збентежив хлопців та дівчат. Таких виявилося двоє. Виявляється, абсолютна більшість собою не задоволені. Як позбутися від комплексів, чому одна людина має вплив, а іншу ніхто не сприймає серйозно, як будувати відносини і за що можна себе не любити ... На ці та багато інших питань особистісного характеру були дані корисні поради та рекомендації.

Обговорювана тема переросла в активний діалог, в якому народилася проста істина: «Люди ставляться до тебя так, як ми собі дозволяємо».

На згадку про цей захід кожен з учасників отримав від фахівця Центру турботи про життя маленький презент з добрими побажаннями. Хлопцям було запропоновано підготувати питання для розмови на наступній зустрічі. Від І.Тімофеевой, Н.Нюнько, О.Тропанца, Р.Бойченко вони вже надійшли.

Вихователь гуртожитку №2

Наталя Михайлівна Михайліна

Переглядів: 377 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1
1 penuelirina   [Матеріал]
Спасибо за доверие и такие  встречи!Всегда рада быть с вами!Спасибо Наталья Михайловна за теплый прием,видно,что молодежь любит Вас!