Середа, 28.10.2020, 22:17

Головна » 2019 » Грудень » 18 » Заняття-конкурс у ІV-Б мех. з дисципліни «Технічний сервіс в АПК та ремонт машин і обладнання»

Підсумки знань студентів можна перевірити різними способами. Один з результативніших – змагання. Де студенти намагаються показати свої кращі знання та бути першими.

У вівторок 16 грудня в групі ІV-Б мех. було проведено заключне, нестандартне заняття-конкурс з дисципліни «Технічний сервіс в АПК та ремонт машин і обладнання»

Студенти змагалися у трьох командах, які розрізнялися за кольором – червоні, зелені та жовті.

Заняття пройшло жваво, цікаво. Студенти відповідали на тестові завдання, регулювали форсунку на розпил, клеїли камеру, розташовували обладнання на дільниці, проводили вимірювання деталей, відгадували назву приладів та ін..

Під час проведення конкурсу студенти продемонстрували свої знання, навички, які вони отримали під час вивчення дисципліни. Після змагань кожна команда отримала солодкі призи.

І.В. Станчева

Переглядів: 248 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2