Понеділок, 26.10.2020, 09:33
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2019 » Травень » 31 » За чистоту і порядок
09:53
За чистоту і порядок

   Конкурс на кращу кімнату «Гуртожиток - наш дім» в гуртожитку №2 ІАТК проводиться щорічно. Протягом навчального року санітарно-побутова комісія студ. ради щотижня здійснює рейди, перевіряючи чистоту і порядок в секціях. Санітарний стан кімнат на контролі і у адміністрації коледжу. Комісія на чолі з в.о. зам. директора по ВР О.М. Донцової та медичною сестрою Є.І. Вербицької неодноразово бували в гуртожитку. За підсумками перевірок складаються акти, видаються накази. На завершальному етапі конкурсу на засіданні студ. ради гуртожитку визначаються переможці конкурсу. У цьому навчальному році кращими названі 7 секцій - №№ 11, 23, 25, 38А, 45, 48, 66.

    Пам'ятні подарунки, так необхідні в побуті, і подяки адміністрації коледжу отримали Алла Афанасьєва, Вікторія Слаблюк, випускниця коледжу Наталія Дьяченко, сестри Марина і Тетяна Ковалжі, Дарина Яворська, Яна Нуца, студенти коледжу Роман Нямцу і Антоній Шевченко. Особливо хочеться відзначити Анастасію Тарасову, Олену Павлюк і Таню Хайваз, що проживають в 66-і ой. Вони зробили хороший косметичний ремонт, створивши чистоту, затишок і добрий мікроклімат в своїй кімнаті.

    Першокурсники коледжу Іван Шопов, Дмитро Попозогло, Степан Лапатан, Микола Кішлали і його брат Максим Кішлали, студент ІТЕПа, живуть в 23-ій секції. Їх багато, аж 5 чоловік! Але вони намагаються, щоб у них завжди було чисто прибрано. А ще хлопці відгукуються на всі прохання вихователя і завідуючої, завжди прийдуть на допомогу. Їх старання відзначені грамотою коледжу.

   Секція №25 вже не перший рік в числі лідерів. Чи не підкачали вони і цього разу. Артем і Дмитро Рогожи, Руслан Георгієв і Андрій Недялков - студенти коледжу. Так тримати!

   У нашому гуртожитку є секція, в яку в якій би день і годину ні зайшов, там завжди тихо, затишно, по-домашньому тепло. І цю атмосферу доброзичливості старанно створює Віолетта Міхайлуца. Разом з нею в секції № 11 проживають Ліліана Олту і Марія Бундева. Дівчатам вручена грамота ІАТК і призи. Шкода, що цей рік проживання у них останній.

   Нагородження та вручення подарунків відбулося на вечорі 28 травня. На ньому була присутня викладач коледжу Людмила Дмитрівна Яланжі, яка добре знає хлопців не раз бувала у них і в гостях з перевіркою, і на заходах гуртожитку. Вона привітала кращих з перемогою, побажавши всім учасникам успіхів у навчанні та побуті. А спільним подарунком для студентів стали пісні в виконанні Діани Ковач, Романа Нямцу, Самуіла Левицький і бажана дискотека!

Вихователь гуртожитку №2
Михайлина Н.М

Переглядів: 281 | Додав: | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]