Середа, 21.10.2020, 07:23
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2020 » Квітень » 7 » З ювілеєм, Наталія Михайлівна!
09:50
З ювілеєм, Наталія Михайлівна!

https://sun1-85.userapi.com/rveJh0XQjwcyTEvLVzCjCTHD65gy2pSKsfqFfA/uXsZ5cNR6sY.jpgУ творчості покликання її!

      Кожна людина в  житті  торує свій шлях, який проходить крізь буревії подій, певний розвиток суспільства, велику кількість людей, які приймають безпосередню участь в її житті.

          І середовище, і оточуючий світ впливають на розвиток і формування особистості. Не можна зробити вибір часу, в якому б ти хотів би жити.  В усі часи, відколи виникло людство,  людина розвивалась, працювала,  досягала певних успіхів, прикрашаючи  своєю працею планету. Так  було колись, так є і зараз і так буде довічно.  

       Людина, про яку я хочу розповісти  пройшла  певний відрізок часу свого життя дуже насичено, результативно, достойно, вкладаючи свої знання, вміння, великі творчі здібності, бажання, натхнення в кожну справу, якою вона займалася.

         Знайомтесь: моя колега – Михайліна Наталія Михайлівна, з якою я знайома  і працюю  в коледжі 14 років поспіль. Це творча натура, з великим внутрішнім духовним світом, відповідальна, цілеспрямована людина,  тонко відчуває людську  психологію, вміє згуртувати, організувати навколо себе як колег так і студентів. Завжди готова прийти на допомогу. Прикладає багато зусиль, щоб створити змістовне, цікаве дозвілля студентів у гуртожитку, організовує роботу студентського самоуправління, підтримує тісні зв’язки з батьками студентів, що мекають у гуртожитку. Допомагає створювати  затишок в кімнатах студентів  та надає їм слушні поради.

            Наталія Михайлівна – людина минулого століття, так як народилася 04.04. 1955 року, в державі, яка звалась Радянський Союз,  встигла успішно закінчити середню школу та вступити до Архангельського  культурно-освітнього училища, отримавши спеціальність керівника театрального гуртка, вступити до Ленінградського Ордена Дружби народів інституту культури, отримавши  диплом фахівця з культурно-освітньої роботи. Можна тільки уявити  якими цікавими, творчими та неповторними  були студентські роки, якщо зважити на те, що і саме місто Ленінград створювало для цього усі умови.

          На довгі роки Наталія Михайлівна повязала тісною стрічкою  своє життя з творчістю та мистецтвом: працювала режисером народного  театру, була завідуючою  автоклубом, прекрасно проявила себе в редакції газети «Звезда», в організації районного радіо. У 1982 році побувала на міжнародному фестивалі в Угорщині. І де б вона не працювала – завжди виділялась великою вимогливістю до самої себе та оточуючих, почуттям справедливості, чесності, працелюбства.

       З часом доля розпорядилася так, що Наталія Михайлівна разом з родиною  переїхала на Україну і з 1995 по 1998 рік навчалася в Київському ІПК, отримавши диплом фахівця економіста-організатора.

       ЇЇ професійні навички  та  певний досвіт культосвітньої роботи   дали право працювати в місті Ізмаїлі  методистом  районного Дому піонерів, керівником гуртків.

       У 1989 – 1999 роки Наталія Михайлівна пришла працювати завідуючою клубом у Ізмаїльський технікум механізації і електрифікації сільського господарства. Пригадують ветерани праці які прекрасні вечори відпочинку проводились у той час: «От  всей души», «КВН», новорічні ялинки та дискотеки, гарні концерти до знаменних дат. Функціонувало багато гуртків художньої самодіяльності. Саме в цей час  театральний гурток вела  Народна артистка Казахської РСР – Шадріна Раїса Федорівна, з якою дуже подружилась Наталія Михайлівна. Зрозуміло, що їм, фахівцям театрального мистецтва було дуже цікаво під час репетицій постановок театральних вистав, та й було чому повчитись у такої  артистки, яка виступала на фронтах Великої Вітчизняної війни перед бійцями, корінна ленінградка, прекрасна представниця інтелігенції. Раїси Федорівни вже давно немає з нами, але Наталія Михайлівна зберегла світлу пам'ять про цю людину, призвичаює і студентів до моментів милосердя, вони  щорічно відвідують та упорядковують могилу не тільки Шадріної Раїси Федорівни, а й  колишнього працівника клубу Драніцина Бориса Миколайовича.

        Наталія Михайлівна має гарний хист до журналістської справи, володіє чіткістю вираження думок, вміє виділити головну думку та гарною літературною (українською, російською) мовою подавати газетний матеріал. Має в цьому достатній професійний досвід: 5 років роботи  завідуючою відділом газети «Придунайські вісті», 2 роки журналістської роботи та заступником редактора газети «Моя земля».

            Сьогодні  Наталія  Михайлівна   працює вихователем у гуртожитку №2 , тож загальний стаж роботи у коледжі складає 24 роки!

          Мені  імпонує, що  Наталія Михайлівна не «заграє» зі студентами, коли спілкується, або проводить засідання, організаційну роботу, а завжди залишається вимогливою, справедливою, хоча може супроводжувати  розмову добрим гумором, материнським ставленням до студентів. Вони її  дуже поважають,  люблять, відгукуються на прохання.

         Дуже подобається  той факт, що розважальні заходи плануються дуже продумано, цікавими за формою, подачею.  Часто  виступають  з концертними номерами студенти, які в повсякденному житті непоказні, тихі, соромязливі, це в черговий раз доказує, що вміє Наталія Михайлівна віднайти таланти, допомогти розкрити їх. А студенти у гуртожитку почувають себе розкуто, вільно, як дома. Нещодавно відновив свою роботу студентський клуб КВК, де команду організаторів фермерського господарства готувала Наталія Михайлівна. Командна гра показала прекрасний результат, відточеність рухів, оригінальність матеріалу.

         Не так давно Ізмаїльський агротехнічний коледж відмічав 65 років з дня заснування. Для мене -  культорганізатора, було важливо не тільки скласти гарний сценарій, але й знайти гарних ведучих свята, однією з них  стала Наталія Михайлівна. Разом з завідуючою бібліотекою Кінєвою М.Г. вона відкривала концертну програму, і свій блок вони відпрацювали  на 100%! Як фахівець, вона професійно відредагувала свій текст, разом думали, обговорювали нюанси сценарного ходу, співали пісню… І для неї не було нічого неможливого!  Більше того, я знайшла сценарій, написаний Наталією Михайлівною до 40 – річчя технікуму, і почерпнула багато історичних моментів, пов’язаних з історією технікуму, за що їй велике спасибі. Мені дуже приємно працювати  поруч з такими спеціалістами, збагачувати свої професійні навички, відчувати плече допомоги у необхідні моменти.

           В ювілейний день народження хочеться побажати Михайліній  Наталії Михайлівні міцного здоров’я, довгих років натхненної творчої праці, наснаги, розуміння, любові і поваги студентів та колег по роботі. В сімї - родинного щастя та затишку.

    З повагою  культорганізатор

Недосєкіна Л.Ф.

 

Переглядів: 217 | Додав: | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]