Середа, 28.10.2020, 22:00

Головна » 2018 » Вересень » 6 » З ЮВІЛЕЄМ!
З ЮВІЛЕЄМ!

Сіяч зерен доброти та мудрості!

Педагог – це не просто професія, це – покликання, а якщо влучніше – Божий дар. Відома істина: чим більше знає педагог, тим частіше та успішніше відкриває він перед учнями горизонти науки, тим допитливіші вони в прагненні до знань. Саме ці якості характерні Чолак Марку Івановичу, директору Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства!

Благородній справі навчання та виховання студентства він присвячує своє життя. Для Марка Івановича, душа дитини – це своєрідний грунт, а справжній учитель – мудрий сіяч. І від того, яким зерном він засіє, залежить майбутній урожай, а значить – майбутнє нашої країни!

За 29 років педагогічної роботи Марк Іванович від викладача досяг посади директора Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства. На керівній посаді з вересня місяця 2008 року. За цей час зарекомендував себе як людина, котра любить студентів і поважає їх захоплення.

Біографічна довідка

Марк Іванович – Майстер своєї справи. Всю душу, розум і серце вкладає у працю. Він надзвичайно енергійний, має глибокі й міцні знання, вимогливий до себе та інших, відзначається добротою та чесністю. Має великий життєвий досвід, але не зупиняється на досягнутому.

Своєю самовідданою і плідною працею Ви щоденно формуєте якісний імідж нашого закладу вищої освіти, робите вагомий внесок у розвиток освіти і науки краю, держави. Ваші життєва мудрість, справедливість і гострий розум стали запорукою поваги серед аграрної спільноти. Не зважаючи на усі виклики сьогодення, Ви завжди перебуваєте на крок попереду, будуючи чітку стратегію поступу ІТМЕСГ!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм та бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпного джерела сили і натхнення, родинного затишку та благополуччя, миру й щедрої долі, нових досягнень, злетів і перемог. Нехай бурхливий вир життя не похитне Вашу впевненість, а Господнє благословення додає віри у власні кроки. Хай в серці завжди живе любов рідних і близьких Вам людей, яка допоможе далі йти по визначеному шляху, реалізовувати плани і втілювати мрії!

З повагою колеги та студенти Ізмаїльського технікуму механізації

та електрифікації сільського господарства

Переглядів: 340 | Додав: | Рейтинг: 5.0/3