Вівторок, 20.10.2020, 01:29

Головна » 2020 » Жовтень » 2 » З Днем Вчителя!
З Днем Вчителя!

ІЗ СВЯТОМ, ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!

"Письменник живе у своїх книжках,

художник - у картинах,

скульптор - у створених ним скульптурах,

а вчитель - у думках і у справах учнів"

Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Нагадаємо, що Всесвітній день вчителя святкують 5 жовтня. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня.

Свято «День вчителя» в жовтні відзначають: в Узбекистані - 1 жовтня; в Пакистані спільно зі Світовим святом; на Шрі-Ланці - 6 жовтня; в Лаосі, Білорусі, Киргизстані, Латвії, Україні відзначається в першу неділю жовтня; Національний день освіти - свято Польщі відзначається 14 жовтня; День вчителя в Бразилії відзначається 15 жовтня; в Чилі відзначається 16 жовтня; в Австралії відзначають в останню п’ятницю в жовтні. Це далеко не повний список. Професійне свято вчителів поважають в усьому світі і кожній культурі.

Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління. У кожної людини, хоч би ким вона не була, є вчитель. І в того вчителя так само є вчитель.

Великі вчені й визначні мислителі, перш ніж стати тими, ким вони Є, також були учнями своїх вчителів. Ніхто, ніколи і ніде не ставав сам по собі вченим, мудрецем, художником.

Учитель… Одна з найважливіших професій.

До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами,  черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє.

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

Ізмаїльський агротехнічний коледж є однією із складових всього навчального процесу нашої країни, в якому роблять свої перші кроки на професійній ниві молоді викладачі, так і викладачі із багаторічним досвідом. Вкладені ними знання дають паростки, які проростають у вишах України, наші випускники розвивають аграрну галузь держави.

Сьогоднішні студенти коледжу виражають щиру вдячність наставникам виробничого навчання, викладачам, лаборантам, класним керівникам за їх турботу, наполегливість, бажання поділитися своїм досвідом.

Зі святом Вас, шановні працівники освіти! Міцного здоров’я, сімейного затишку та високих професійних злетів.

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Переглядів: 23 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1