Четвер, 29.10.2020, 09:25

Головна » 2019 » Грудень » 9 » Всеукраїнський тиждень права
Всеукраїнський тиждень права

Традиційно у грудні в Україні вже водинадцяте відбудеться Всеукраїнський тиждень права.

Завдання Тижня — сприяти формуванню правової культури та правової відомості у суспільстві, підвищувати рівень знань громадян щодо гарантованих Конституцією та законами України їхніх прав у різних сферах життя.

Згідно розпорядженню Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 р. № 568-р в Ізмаїльському агротехнічному коледжі розроблений план заходів з проведення Всеукраїнського тижня права з 9 по 13 грудня 2019.

1. Організувати і провести Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлити питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту.

2. Організувати проведення занять для студентів з метою запобігання дискримінації та насильству в коледжі.

3. Організувати та провести тематичні заходи з питань реалізації та захисту прав людини (науково-практична конференція з громадянської освіти, семінари, бесіди, правові конкурси, змагання тощо).

4. Провести з працівниками підприємств, установ та організацій навчання, лекції, бесіди з питань реалізації та захисту прав людини з метою підвищення загального рівня правової культури і набуття громадянами необхідного рівня правових знань.

5. Організувати проведення конкурсу та презентацію конкурсних робіт (відеороликів), присвячених правам людини.

6. Організувати проведення студентського проекту «Моє бачення майбутнього України».

7. Організувати проведення олімпіад з правознавства та громадянської освіти на просвітницьких сайтах «На урок» та «Всеосвіта»

8. Організувати проведення виставки, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту.

9. Організувати розміщення на офіційних веб-сайтах інформації з питань проведення Всеукраїнського тижня права.

10. Сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

Кокош А.М.

Викладач історії та правознавства