Середа, 21.10.2020, 01:07

Головна » 2018 » Травень » 8 » Вклонимося великим тим рокам!
Вклонимося великим тим рокам!

Вже стільки літ і стільки зим,

Як відгримів той бій кривавий,

Вони ж ще там, на полі слави,

Уклін їм, мертвим і живим!

Спасибі вам, сивоголові,

Вітчизни – матері сини!

Немає правди у війни,

Вона лиш в мирі та любові!

9 травня ми будемо святкувати 73–тю річницю Великої Перемоги у війні з німецьким фашизмом.

Перемога! Це великий день! День , коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий , вистражданий , оплачений найвищою ціною - ціною крові і сліз. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. Якою дорогою ціною далася ця перемога! Скільки життів забрала та страшна війна! Скільки доль зруйнувала вона! Це свято людини і людяності, загальна слава тих , хто захищав Київ і брав Берлін, воював, орав, будував.

З нагоди цієї події 7 травня у приміщенні бібліотеки була проведена година – спомин «Вклонімося великим тим рокам», на якої були присутні студенти гр. ІІ – А ел. з кл. керівником Бредневою О.С., гр. ІІ – Б ел. з кл. керівником Кокош А.М. та гр. ІІ – А бухг. – з Папіж М.І.

Метою цього заходу було виховувати в студентів повагу до героїчних подвигів співвітчизників, ушанувати пам’ять тих, хто загинув у роки Другої світової війни, захищаючи рідні міста і села; формувати патріотичні почуття гордості за старше покоління; сприяти пробудженню інтересу до історичного минулого, вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни.

Бібліотекарі Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. зупинилися на статистиці та наслідках тієї кривавої війни. Розповили про стійкість, мужність та неймовірні жертви, які на вівтар цієї проклятої Богом і людьми війни, поклав народ України.

У нашому сьогоденні ми повинні бачити, поважати і шанувати тих, хто обпалений війною, і нині з посивілими скронями , фронтовими ранами серед нас, отже їх лишилося так мало.

Наша розмова – це не просто історія, це вічне нагадування людству про жахливі страждання, які несе йому фашизм. Нам усім потрібно берегти мир!

Протягом заходу звучали зворушливі вірші , які декламували студентки гр. ІІ – А ел. Бєлюженко Марія, Горелова Анастасія та Кьося Олена.

Розповідь ведучих супроводжувалося фото та відеоматеріалами, лунали в запису мелодії пісень, присвячені тим незабутнім рокам.

У читальному залі бібліотеки розташована виставка – спомин «Вік Перемоги».

Користуючись нагодою, ми хочемо привітати усіх працівників технікуму зі святом Великої Перемоги. Нехай вдача буде зігріта сонцем, а безсмертний подвиг воїнів – визволителів завжди буде взірцем мужності, сили духу та патріотизму для всіх нинішніх та майбутніх поколінь.

Міцного здоров’я, щастя та достатку, успіхів у реалізації планів та задумів! Бажаємо мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого!

Завідуюча бібліотекою

Кінєва М.Г.