Понеділок, 26.10.2020, 09:10

Головна » 2018 » Листопад » 21 » Вітання команді переможців "Золота фаза"
Вітання команді переможців "Золота фаза"

Інтернет і преса «тріщать по швам» - в технікумі було засідання КВК і електрики його виграли!

Студенти і викладачі ІТМЕСГ вітають команду відділення електрифікації та автоматизації сільського господарства «Золота фаза» з перемогою в засіданні Клубу Веселих і Кмітливих , присвяченому міжнародному Дню Студентсва!

Вітаємо СТУДЕНТІВ УСІХ ПОКОЛІНЬ з нашим професійним святом!

Бажаємо НАМ натхнення у навчання і праці! Будьмо завжди завзятими і кмітливими, несімо радість людям, прикрашаймо собою оточуючий світ!

Юність - найпрекрасніша пора життя людини. Навіть сучасні олігархи з заздрістю згадують свої студентські роки, коли на невеличку стипендію вони жили більш весело і безтурботно, ніж потім на мільйони (і не тільки гривень!).

Звертаймося до всіх студентів: не держіться сторони, не економте свої сили, пірнайте у вирій подій! Закон збереження енергії працює не тільки в фізиці – чим більше добра і душевного тепла віддасте, тим більше - отримаєте!

«Легкий» виступ на сцені, тривалістю декілька хвилин, це тривала підготовча робота, яка приносить радість, задоволення, сенс життя!

Вітаємо: - непотопляємого капітана команди – Масюкевича Вячеслава, студента групи ІІІ- Б, відділення електрифікації;

студентів групи І-А електрики : Гецой Іру, Сушко Олексія, Біляшина Вадима;

студентів групи ІІ-Б електрики: Шпаченко Ростислава, Демченко Олександра, Дімову Дар’ю;

студента групи ІІІ-А електрики Шевченко Антонія!

Ви чудова творча команда! З чудовим «тренером» - Журбенко Світланою Володимирівною!

Ведучими КВК, між іншим, теж були ЕЛЕКТРИКИ:

- студентка групи ІІІ-Б електрики Мокану Галина та

студент групи ІІ-Б електрики Нямцу Роман.

Бажаємо ВСІМ ВАМ на «відмінно» закрити сесію і відпочити на зимових канікулах!

А усім іншим студентам - вчіть слова фінальної пісні!

Плануємо зіграти ІІ тур у ІІ семестрі!

Цікавтеся життям воно того варте!!!!!!!!!!

Громадську думку узагальнила

викладач електротехнічних дисциплін Л.А. Холостенко