П`ятниця, 30.10.2020, 06:53
Вітаю Вас Гість | RSS

     Ізмаїльський агротехнічний коледж

Меню сайту
ІАТК
Головна » 2018 » Травень » 22 » Виставка педагогічного досвіду і творчості молоді
14:09
Виставка педагогічного досвіду і творчості молоді

ВІТАЄМО! ЮВІЛЕЙ!     

   Вже 50 років поспіль колектив Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства проводить виставку педагогічного досвіду і творчості молоді, яка в цьому році проходила з 14 по 17 травня. Було, як завжди шумно, людно і представлено багато різних творчих знахідок викладачів та їх підопічних-студентів, які отримали основні знання з дисциплін і можуть здійснити свої мрії. Чому шумно? Молодші студенти дуже бурхливо цікавилися експонатами, принципом їх дії, хотіли і в руках потримати, і самі запустити. 

     Студенти-екскурсоводи з груп ІІІ-А ел.: Гончаренко О., Ковальов В., Пожар І., Стоматов Ю., ІІІ-Б ел.: Бичков І., Дяченко Т., Колєв С, Шелестюк В., ІІІ-А мех.: Паскалов Д. пишалися і були задоволені тим, що могли самі донести інформацію до відвідувачів про моделі і пристрої, які зробили у предметних гуртках під керівництвом досвідчених викладачів. 

   Це такі технічні вироби, як: діюча модель пересувної установки для сушіння пофарбованих виробів інфрачервоними променями, швидкісного катеру, способи стопоріння різьбових з’єднань, рульове управління комбайна, модель парової машини, верстат для шліфування деталей, верстат для намотування обмотки двигунів й трансформаторів, пристрій для демонстрацій обертового магнітного поля, охолоджувальна установка УВ-10, автоматичне крапельне зрошення, пристрій для захисту асинхронних двигунів від аварійних режимів, пристрій для сушіння обмоток двигунів тощо. 

   

   Художня творчість була представлена поробками, виробленими різними техніками: квілінг, килимарство, вишивка хрестиком, бісером, стрічками, ляльки, дитячі іграшки, картини, жіночі прикраси, вироби з природного матеріалу, амігурумі. 

   

   Вперше виставка була проведена у 1968 році і до сих пір залишається прикладом спільної роботи викладачів і студентів, застосування їх творчих здібностей, розвитку наукового потенціалу студентів і їх художнього смаку.

   

Вельчева Катерина Михайлівна

Завідувач навчально-методичним кабінетом технікуму

Переглядів: 470 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]