Неділя, 25.10.2020, 12:29

Головна » 2018 » Червень » 25 » Випускний у ІТМЕСГ-2018
Випускний у ІТМЕСГ-2018

Свято між юністю та дорослим життям

23 червня в Ізмаїльському технікумі механізації і електрифікації сільського господарства відбулося особливе свято, яке лежить на межі юності та дорослого життя – випускний. Це свято зібрало разом всіх випускників, викладачів і батьків.

У цьому році технікум видав дипломи у самостійне доросле життя 136 випускникам: 102 випускникам денної форми навчання (шість груп: по дві групи механіків та електриків, група організаторів ведення фермерського господарства та група бухгалтерів) і 34 студенти заочного відділення.

Особливою гордістю технікуму є чотири випускники, які отримали дипломи з відзнакою: Гармаш Софія (організатор ведення фермерського господарства), Тетяна Полякова та Анна Челомбітко (бухгалтери) і Дмитрієва Любов (електрик).

Вручення дипломів – важлива подія для усіх в технікумі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії технікуму.

Вітаючи студентів із тим, що для них після випускного відкривається незвідана дорога в самостійне життя, директор технікуму Чолак Марк Іванович побажав їм успіхів, наполегливості, стійкості та щасливої долі.

Бурхливими оплесками привітали випускники та їхні батьки класних керівників груп: Тарай М.Г., Парахову Л.Я., Донцову О.М., Холостенко Л.А., Ніколаєву Г.О., Фадєєву Н.М., які отримали грамоти та медалі "Класному керівнику - за мудрість і готовність допомогти".

Щирі слова, сповненні материнської турботи прозвучали від класного керівника групи 4-Б ел Ніколаєвої Г.О.

Подяки за виховання випускників отримали багато батьків. Із словами подяки колективу технікуму виступили батьки Гармаш С. та Очана А.

Актова зала нагадувала квітковий рай – то наші «молодші спеціалісти» підготували та вручили букети викладам, працівникам гуртожитків, бібліотеки, бухгалтерії, технічному персоналу.

Представники студентського самоврядування, вокального ансамблю «Мрія», танцювального ансамблю «Вінок Дунаю» під керівництвом Недосєкіної Л.Ф., Фірсової О.Г., Войку І.П. зробили усе, щоб урочиста церемонія вручення дипломів стала для випускників, їх батьків, педагогів та співробітників навчального закладу святом. Незабутніми були музичні привітання від нашого гостя із ІДГУ Нейчева Сергія.

Студенти перших курсів приготували «святковий салют» із побажаннями та студенти групи 1-Б ел виконали пісню.

Урочисто на сцені випускники танцювали вальс з викладачами, своїми батьками під пісню у виконанні Хаджикової Л.,Кіру М., Анікіної Г.

Ось і настав урочистий момент вручення дипломів. Першими отримали їх із рук директора технікуму студенти відділення «Механізація сільського господарства» (Савицький С.І. зав. відділенням) , а саме група організаторів на чолі із відмінницею Гармаш С . На відділенні «Електрифікація та автоматизація сільського господарства» (Власой І.Д. зав. відділенням) першою отримала диплом з відзнакою Дмитрієва Л. (електрик), а серед бухгалтерів Полякова Т. та Челомбітко А. Крім дипломів європейського зразка (на українській та англійській мовах) більшість випускників одержали грамоти за добре навчання, участь у роботі студентського самоврядування, спортивному житті технікуму, фестивалі «Софіївські зорі», регіональному турі «Студент року 2018» , ХХ Зльоті студентських лідерів аграрної освіти.

Багато шляхів відкрито перед нашими дипломованими фахівцями, багато із них продовжать навчатися у вузах держави, з якими ІТМЕСГ склав договір. Своїх майбутніх студентів очікує Таврійський державний агротехнологічний університет, Одеський державний аграрний університет, НУБіП та інші ВНЗ.

З чистою душею співробітники ІТМЕСГ відкривають для своїх випускників двері в майбутнє і бажають досягти всіх поставлених цілей!

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М.

Переглядів: 570 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2