Вівторок, 20.10.2020, 02:39

Головна » 2019 » Листопад » 13 » Вільний час "На зустріч ювілею"
Вільний час "На зустріч ювілею"

Ізмаїльський АТК готується до 65- річного ювілею. Одне з занять клубу «Господарочка», яке відбулося в гуртожитку №2 , присвячувалось цій даті.

Більшість з дівчат - першокурсниці. Їм було цікаво дізнатися про історію найстарішого сільськогосподарського навчального закладу Бессарабського краю, який випустив у світ більше 16000 гарних фахівців.

Хтось з них неодмінно відвідає свято 15 листопада, яке відбудеться у ІАТК. Учасники клубу з задоволенням приймуть їх у себе у вітальні, оформленій в стилі 50-60-х років минулого століття. В честь ювілейної події студентки зробили своїми руками сувенір «ІАТК – 65», оформивши його у вигляді квіткового пано. Робота знайшла гідне місце серед інших творів, зроблених власноруч студентами.

Цікавим моментом заняття стали ігри на розвиток пам’яті, перевірку кмітливості, реакції та ерудиції. В них відзначились Вікторія Солойденко, Яна Решетіло, Тетяна Узун, Світлана Кічук, Дар’я Георгієва та інші.

Закінчились веселі змагання спільним чаюванням з варенням та печивом.

Вихователь гуртожитку №2

Наталя Михайліна