Четвер, 29.10.2020, 06:10

Головна » 2019 » Січень » 4 » Виховний захід «Електрична енергія в нашому житті. Факти, історія, перспективи»
Виховний захід «Електрична енергія в нашому житті. Факти, історія, перспективи»

Електрична енергія в нашому житті!

10 грудня, у приміщенні бібліотеки ІТМЕСХ відбувся професійно - виховний захід «Електрична енергія в нашому житті. Факти, історія, перспективи», присвячений Дню енергетики, що відмічається у нашій країні 22 грудня.

Захід підготовлений та проведений сумісно викладачами відділення електрифікації Ніколенко Л.А., Кирчевським В.І. та працівниками бібліотеки технікуму Кінєвою М.Г., Дмітрієвою М.О.

На початку заходу бібліотекарі Кінєва М.Г., Дмітрієва М.О. доступно і цікаво ознайомили з історією виникнення та розвитку електроенергетики, презентували книжну виставку «Енергія – це життя». Особливу увагу було звернуто на процес розвитку та становлення енергетики України.

Студенти групи 2 Б ел. Гусаров Володимир та Дойчева Діана розповіли про цікаві факти пов'язаних з електрикою.

Не менш цікавою була конкурсна програма , яку підготували викладачі Ніколенко Л.А. та Кирчевський В.І. В ній приймали участь дві команди (І-Бел., ІІ-Б ел.). Студенти активно відповідали на запропоновані питання. Виконуючи завдання, вони проявили творчість, показали надбані знання та вміння.

На протязі всього свята транслювалися цікаві відеоматеріали, які доповнювали та емоційно підкреслювали подану інформацію.

Родзинкою заходу була команда КВК відділення ЕАСГ. Коротка сценка про Миколу Теслу за участю команди надала веселий настрій всім учасникам конференції.

Наприкінці заходу в гумористичній формі були проголошені п’ять основних заповідей електрика, які студенти зобов'язались дотримуватися.

Всі учасники заходу отримали масу нових емоцій, дізналися багато нового та цікавого. І це того варто!

Голова циклової комісії електротехнічних дисциплін

Ніколенко Л.А.

Переглядів: 280 | Додав: | Рейтинг: 5.0/1