Субота, 04.07.2020, 11:29

Головна » 2018 » Лютий » 26 » Виховна година «Профілактика правопорушень серед молоді»
Виховна година «Профілактика правопорушень серед молоді»

«Розум завжди прагне до чогось братись,

і коли він не матиме доброго,

то звертатиметься до поганого»

Г. Сковорода

23 лютого у приміщенні бібліотеки була проведена виховна година «Профілактика правопорушень серед молоді».

На цьому заході були присутні студенти групи І – Б мех. з викладачем Ніколаєвої Г.О. та представники груп ІІ –Б ел., ІV – А ел.

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г. розповіла, що правопорушення серед молоді – це небезпечне соціальне явище. У юному віці завжди виникає бажання стати незалежними, спробувати щось нове, побувати в новій цікавій обстановці. Все це частина дорослішання. Але під тиском однолітків, від нудьги та нестримної енергії, а також від вживання алкоголю може трапитися біда, що може привести до невиправданого ризику – і навіть коштувати життя. Вона підкреслила, що усе виразніше проявляється омолодження злочинності: дедалі зростає частка правопорушників, які не досягли 16 років.

Були зачитані основні статті кодексу України про адміністративні порушення.

Бібліотекар Дмитрієва М.О. ознайомила слухачів з кримінальною відповідальністю неповнолітніх. Зачитала основні статті Кримінального кодексу України.

З цікавістю студенти прослухали історичні довідки про покарання злочинців у давні часи в різних країнах.

Протягом усього заходу слухачі мали можливість ознайомитись з відеороликами на соціальну тематику.

Наприкінці студенти відповіли на питання анкети, чим приєдналися до соціального дослідження на тему «Проблеми злочинності серед молоді».

У читальному залі підготовлена виставка «Майбутнє у твоїх руках». Запрошуємо бажаючих ознайомитись з нею.

Завідуюча бібліотекою

Кінєва М.Г.