Середа, 21.10.2020, 08:57

Головна » 2019 » Травень » 14 » Виховна година: «Моя люба, добра мамо, золоте серденько»
Виховна година: «Моя люба, добра мамо, золоте серденько»

На честь Міжнародного свята – Дня матері 13 травня в групі ІІІ-Б ел. (кл. кер. Кокош А.М.) сумісно з бібліотекою коледжу( завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г. та бібліотекар Дмитрієва М.О.) була проведена виховна година «Моя люба, добра мамо, золоте серденько».

На заході були присутні матусі студентів Паршикова І.А., Лєсних Л.Ю, Якименко С.М., Геціву М.І., Бужилова О.П., група І-А ел. (кл.кер. Фадєєва Н.М.), поетеси нашого міста – Марина Копаной (довгий час очолювала Ізмаїльське Літературне об’єднання ім. М.Василюка) та Бондаренко Анастасія (учениця 10 класу міської школи – початківець).

Урочисту мить відкриття розпочали зав. бібліотекою Кінєва М.Г. і Дмитрієва М.О. та ведучі заходу Зубков В. і Мокану Г., і віршами підхопили слова привітання студенти Ліховід Олександр, Ємець Петро, Геціву Дмитро, Линник Микола та Бойченко Дмитро.

Слово було надано і мамам, які із захватом розповіли про своїх синів. В свою чергу заступник з ВР Донцова О.М. подякувала присутнім матерям за сумлінне виховання своїх дітей.

Не лишив гостей своєї уваги і поздоровлень Вячеслав Масюкевич із монологом про те, якою може бути мама для свого сина. Ввесь наш захід супроводжували пісні українських поетів “Рідна мати моя” (Муз. П.Майбороди, сл. А.Малишка), народні - «Чорнобривці», «Дай , Боже , щастя», бібліотечна виставка «Матуся - ангел на землі».

Поезії наших поетес Бондаренко Анастасії та Копаной Марини розчулили наших любих мамусь. Але таке свято буває раз на рік і можна допустити хвилину слабкості від щастя – ЩАСТЯ ЖИТИ І МАТИ ВДЯЧНИХ ДІТЕЙ.

Студенти групи підготували і світлини з мамами, і відеопривітання, і поздоровлення, і квіти, і солодощі. Цей день 13 травня запам’ятається на все життя.

Кл. кер. групи ІІІ-Б ел.

Кокош А.М.