Середа, 21.10.2020, 10:25

Головна » 2018 » Березень » 27 » Виховна година «Його Величність – Театр»
Виховна година «Його Величність – Театр»

"Життя - театр, а ми всі лиш актори."
Давайте добре грати свою роль.
Так, щоб не раз ще на поклони,
На біс нас викликали знов!

Юля Блюсович

Сьогодні Міжнародний день театру.

З нагоди цієї події у читальному залі бібліотеки 26 березня була проведена виховна година «Його Величність – Театр».

Метою цього виховного заходу було ознайомити студентів з особливостями становлення й розвитку театрального мистецтва, збагачувати їх емоційно-естетичний досвід, виховувати духовність, мистецькі та естетичні смаки, збуджувати бажання відвідувати театральні вистави.

Слухачами стали студенти гр. ІІ - А ел. з класним керівником Бредневою О.С., гр.ІІ – А мех. з - Ткачук О.С. та гр. ІІІ – А мех. з – Макаровою Ю.О.

Робітники бібліотеки Кінєва М.Г. та Дмитрієва М.О. розповили історію виникнення театру, ознайомили студентів з різноманітними проявами театрального мистецтва. Більше детальніше бібліотекарі зупинились на прикладі розвитку українського театру, а також класичної української драматургії. Було підкреслено, що історія театру – це історія людської душі, її падіння і сходження. Це приклад творчих здібностей і таланту.

На протязі усього заходу присутні мали змогу переглянути на екрані танці скоморохів, виступи театру вогню і пантоміми.

Наприкінці заходу бібліотекарі ознайомили слухачів з певними правилами поведінки під час візиту до театру.

Театр – це завжди свято! Він манить до себе публіку, зачаровує її безпосереднім спілкуванням і живою неповторною грою акторів, котрі мають унікальні людські здібності, унікальний талант і творчий дар. Театр живе!

Незважаючи на те, що в наше місто не часто приїжджають театральні колективи, ми закликаємо усіх використовувати кожну можливість поспілкуватись з прекрасним!

Бажаючи можуть ознайомитись з виставкою – інсталяцією «Театр – світ духовності і краси», яка розташована у читальному залі бібліотеки технікуму.

Зав. бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 803 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2