Неділя, 25.10.2020, 19:22

Головна » 2020 » Лютий » 27 » Відкрите заняття у ІАТК
Відкрите заняття у ІАТК

При проведенні декад, на відділенні «Механізація сільського господарства», стало доброю традицією проводити між студентами конкурси, організовувати екскурсії на підприємства, випускати стінгазети, розгадувати кросворди, проводити відкриті заняття.

В  рамках декади, викладачі циклової комісії  спеціальних дисциплін механізації сільського господарства, Генчев Г.О. і Войку І.П.  провели відкриті заняття. Де студенти дізналися багато цікавого з питань вирощування овочів в теплицях (Войку І.П.) и технологією заготівлі сіна (Генчев Г.О.).  Під час занять студенти отримали відповіді на всі питання , які їх цікавили. Вони активно брали участь в обговоренні питань з технології вирощування огірків  та заготівлі сіна в господарствах, а також виявили зацікавленість к сучасному обладнанню та сільськогосподарської техніки.

Заняття пройшло жваво, цікаво. Викладачі продемонстрували студентам макети, діючі моделі, вузли,  презентаційний матеріал.

Викладачі ІАТК

Войку І.П. та Генчев Г.О.

Переглядів: 168 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2