П`ятниця, 30.10.2020, 07:25

Головна » 2019 » Листопад » 19 » Від славного минулого – до нових звершень!
Від славного минулого – до нових звершень!

Сторінки історії гортаючи,
Плануючи майбутні відкриття,
Пишаємося тим, що підійшли ми гідно
До ювілейної межі життя

Відлунали веселі акорди свята. Але для нашого коледжу 65 років – це не тільки знаменна дата і підбиття підсумків. Це час пошуків, визначення вектору розвитку та рух у напрямку до наступних звершень і перемог!

Наш коледже! Тобі – 65! Ти ще молодий, сповнений сил. Ти священна домівка для великої та дружної родини викладачів, студентів, співробітників та випускників.

Ти маєш славну історію,ти відомий у нашому краї та далеко за його межами за те, що забезпечуєш студентів не тільки глибокими професійними знаннями, але й виховуєш високоморальні людські чесноти. Саме тому, у день 65-літніх уродин, адресували велику вдячність своїй Альма-матер вихованці - випускники різних років, викладачі, студенти за мудру науку і професійний гарт.

У вестибюлі коледжу наша бібліотека представила виставку – інсталяцію «65 . З ювілеєм,рідний коледже !», де були представлені декілька випусків навчально-пізнавального збірника Літопису, та багато статей з міських та районих періодичних віддань. Ці статті розкрили многоплідну роботу учбового та виховного процесу у коледжі. Доповнювали виставку яскраві фото, на яких відображені різноманітні події з життя студентської молоді різних років.

Свято коледжу співпало зі святкуванням Дня робітників агропромислового комплексу,тому доречною стала святкова експозиція «Земля моя – земля моїх батьків!» , яка була розташована на першому поверсі у фойє. Нами були представлені нові підручники-помічники у оволодінні знаннями майбутніх фахівців сільського господарства. Вабили око вироби декоративно-прикладного мистецтва, цікаві роботи студентів різних напрямків та яскраві овочі, фрукти і квіти.

Протягом усього святкування ця зона стала місцем для фото сесій гостей, викладачів та студентів.

Користуючись нагодою, хочемо привітати усіх з минулими святами та побажати міцного здоров’я, безмежного щастя та душевної злагоди! Хай втілюються у життя ваші плани, задуми та сподівання!

Живи вічно, навчальний закладе, даруй багаторічні надбання усім студентам! Не зупиняйся на досягнутому, прямуй до нових вершин! Привертай до себе розум, сміливі та палкі серця!

Завідуюча бібліотекою Кінєва М.Г.

Переглядів: 236 | Додав: | Рейтинг: 5.0/2