П`ятниця, 30.10.2020, 06:28

Головна » 2018 » Травень » 5 » Вибори голови Студентської ради 2018 року
Вибори голови Студентської ради 2018 року

Що таке студентська рада? Кожен з нас ставив перед собою це запитання, що таке студрада і для чого вона потрібна.

Студентська рада – це об’єднання. Перш за все, об’єднання студентів. Об’єднання думок. Об’єднання ідей. Об’єднання навчальної і творчої справи. Об’єднання різносторонніх, зовсім не схожих напрямків роботи.

Студентська рада – це студенти. Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, амбітні, веселі. Студенти, котрі хочуть, можуть и вчаться організовувати, слухати, керувати.

Студентська рада – це допомога. Допомога різностороння, але необхідна. Допомога студентам у вирішенні навчальних процесів, згуртуванні і організації роботи групи, різних курсів, відділень. Допомога викладачам у пошуку спільної мови зі студентами. Допомога у створенні іміджу вузу.

Студентська рада – це організація. Організація святкових подій, ділових зустрічей, інтелектуальних ігор, спортивних змагань і т.д. Організація дозвілля студентів. Організація свого майбутнього.

Студентська рада – це ідеї. Ідеї, які вирують, витікають у проекти і реалізуються. Ідеї, від яких залежать студентські події.

Студентська рада – це бажання. Бажання досягти успіху. Бажання працювати і отримувати від цього задоволення. Бажання бути в центрі уваги. Бажання вчитися. Бажання крокувати разом з часом.

Студентська рада – це команда. Команда об’єднаних спільною метою, роботою, ідеєю, бажаннями.

І тому дуже важливо для студентського колективу хто очолить студентську раду, хто буде прикладом у навчанні, у творчому житті навчального закладу. На виборах завжди постає питання: «ХТО НАЙКРАЩИЙ? ХТО ОЧОЛИТЬ ЦЮ КОМАНДУ?»

4 травня 2018 року відбулися вибори голови Студентського самоврядування технікуму. Бажання зайняти цю цікаву і водночас відповідальну посаду виявили четверо студентів, які представили свої передвиборні програми. Серед них: Дерезіна Юлія (ІІ-А бух.), Хаджикова Лілія (ІІ-А бух.), Шевченко Антоній (ІІ-А ел.), (ІІ-А бух.), Манякіна Валерія (І-А бух.).

Виборчий бланк:

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ТЕХНІКУМУ 2018 РІК

ПІБ

ВІДМІТКА

Дерезіна Ю. (гр ІІ- А бух)

Хаджикова Л. (гр ІІ- А бух)

Шевченко А. (гр ІІ- А ел)

Манякіна В (гр І- А бух)

Проти всіх

На великій перерві у актовій залі перед студрадою технікуму із звітом за виконану роботу виступила голова Студентського самоврядування 2017-2018 н.р. Гармаш Софія. Студенти оплесками оцінили роботу студради за цей період.

В.о. заступника директора з ВР Донцова О.М. надала слово кожному кандидату на цю посаду. Студенти розповіли про свою точку зору у поліпшенні умов для навчання та проживання студентів технікуму: ремонт спортивного майданчика, покращення умов проживання у гуртожитку, розширення зон Wі-Fі, проведення конференцій, змагань, тощо. Передвиборча програма кожного націлена на створенні позитивного іміджу навчального закладу, урізноманітненні дозвілля студентів технікуму, проведенні профорієнтаційної роботи з метою популяризації професій аграрної галузі і залученні студентів в ряди студентського самоврядування.

Кандидати, члени студради обійшли усі групи технікуму. Кожна група

( окрім груп IV курсів механіків та електриків) проголосувала. Усього було заповнено 287 бюлетенів.

Результати наступні:

1) Дерезіна Ю. 36 голосів

2) Хаджикова Л. 85 голосів

3) Шевченко А. 72 голоси

4) Манякіна В 38 голосів

5) Проти всіх 56 голосів

Таким чином головою студентського самоврядування обрано Хаджикову Лілію.

Вітаємо Лілію, бажаємо творчих успіхів, нехай усе заплановане здійсниться завдяки наполегливій праці, самодисципліні та вмінню організувати студентську молодь технікуму.

Заступник директора з виховної роботи ІТМЕСГ

Донцова О.М.

Переглядів: 525 | Додав: | Рейтинг: 4.0/3